Premiéra Trhliny: Maštalír s manželkou, tehotná Bartalos aj fešák Loj

24.01.2019 15:52

Novinka režiséra Petra Bebjaka Trhlina na motívy knižného bestselleru Jozefa Kariku vstupuje do slovenských kín.

Tvorcovia aj hlavní predstavitelia si nenechali ujsť premiéru novinky v Bratislave. Pred objektívmi fotografov sa ukázali Mária Bartalos, Dávid Hartl, Tomáš Maštalír či Juraj Loj.

Zľava: Peter Bebjak, Rasťo Šesták, Mária...
Zľava: Peter Bebjak, Rasťo Šesták, Mária Bartalos a Juraj Loj na premiére filmu Trhlina. Autor: D.N.A. Production

Tesne po skončení nakrúcania trileru Trhlina mladá herečka Mária Bartalos potvrdila informáciu, že čaká svoje prvé dieťa. 24-ročná herečka čaká potomka s manželom Adriánom, ktorému povedala "áno“ v apríli. Sympatická tmavovláska, ktorú televízni diváci poznajú aj zo seriálov ako Oteckovia či Inšpektor Max, zvolila na premiéru Trhliny voľnejšie oblečenie, pod ktoré svoje rastúce bruško šikovne schovala.

Herec Juraj Loj  na premiére filmu Trhlina.
Herec Juraj Loj na premiére filmu Trhlina. Autor: D.N.A. Production

Ženy sú vo filmovej Trhline v menšine a tak sa to na premiére hemžilo najmä mužskými kolegami Bartalosovej. Nenechali si ju ujsť Tomáš Maštalír, Juraj Loj, Matej Marušin či Dávid Hartl. Práve on opísal jej nakrúcanie ako náročné, podobne ako Bartalos.

Tomáš Maštalír na
		premiére filmu Trhlina.
Tomáš Maštalír na
		premiére filmu Trhlina.
+8Zľava: Peter Bebjak,
		Rasťo Šesták,
		Mária...

Ako Hartl priznal v rozhovore pre TV Pravda, z natáčania Trhliny bol spočiatku nervózny. „Kniha vo mne zanechala obrovský dojem a z príbehu som zostal nesvoj. A to mi už v mejli svietili dátumy výroby a presné lokácie. Keďže desivé scény z knihy som mal živo pred očami, stále som si musel opakovať: "Preboha, naozaj idem na tie strašné miesta a dokonca v období, kedy sa tie záhady dejú“,“ opísal.

Po boku Tomáša Maštalíra sa pred objektívmi usmievala aj jeho sympatická manželka Kristína, ktorá má byť podľa informácií serveru Pluska tehotná. Ani jeden z dvojice však informáciu doposiaľ nepotvrdil.

Tomáš Maštalír s manželkou Kristínou na...
Tomáš Maštalír s manželkou Kristínou na premiére filmu Trhlina. Autor: D.N.A. Production
Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Juraj Loj #Tomáš Maštalír #trhlina #Mária Bartaloš
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pripravte sa na zmeny počasia, bundu majte vždy po ruke.
Príležitostná brigáda vám...

+ Zistíte svoje nedostatky, začnete preto niečo robiť a prestanete sa ľutovať.
Finančné...