Michelle Williams šokuje: Už len málo hviezd je na tom tak ako ona!

06.02.2019 09:00

Herečku Michelle Williamsovú síce pozná pomerne veľké množstvo fanúšikov filmu, ale na sociálnych sieťach by ste ju nenašli. Nedokáže tak, ako iní herci využiť ich potenciál na podporu vlastnej popularity.

Herečka Michelle Williams na filmovom festivale...
Herečka Michelle Williams na filmovom festivale Sundance v kreácii Louis Vuitton. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

V rozhovore pre magazín Elle, ktorému blondínka poskytla svoj čas, sa priznala, že nie je na sociálnych sieťach. „Stále som neprišla na to, ako ich využiť ako zdroj pre moje vlastné dobro,“ vyhlásila Williams. „Neprišla som ani na to, ako nájsť niečo inšpiratívne alebo krásne,“ pokračovala herečka.

Priznala sa tiež, že nie je práve technicky zdatnou osobou. „Je trošku trápne, že neviem skoro nič o veciach, ktoré momentálne ovládajú svet,“ komentovala s humorom 38-ročná americká rodáčka, ktorá vychováva aj 13-ročnú dcéru Matildu. Jej otcom je bývalý Williamsovej partner, zosnulý herec Heath Ledger.

O tom, či sociálne siete povolila svojej ratolesti, však v interview Williams nehovorí. Celkovo sa v rozhovoroch vôbec nevyjadruje ku svojmu súkromiu. Dôvodom je nepochybne aj fakt, že po Ledgerovej smrti sa spoločne s dcérou ocitli v hľadáčiku médií a boli sledované na každom kroku.

Rozhovor pre ELLE poskytla hviezda aj kvôli novým projektom., ktoré predstavila v uplynulých týždňoch. Na festivale Sundance to bola dráma Po svadbe, v apríli ju potom uvidia diváci v životopisnej minisérii Fosse/Verdon z produkcie televízie FX.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sociálne siete #Michelle Williams #neznalosť #absencia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa, stále riešite životy druhých a na svoj zabúdate.
Nepremárnite ani sekundu, choďte si za...

+ Nebudete môcť zaspať, preto skúste zábavný seriál v televízii.
Šťastie objavíte v cestovaní a na to treba...