Štvrté dieťa na ceste, Kardashianka sa už teší. Bude z nej pokojná mama

09.02.2019 10:30

Hoci s tehonskými kilami sa trápiť nemusí, už o pár mesiacov sa stane Kim Kardashian štvornásobnou mamou. Aj štvrté dieťa jej vynosí náhradná matka.

Televízna osobnosť Kim Kardashian West pózuje...
Televízna osobnosť Kim Kardashian West pózuje pri príchode na amfAR gala v New Yorku. V šatách Versace. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

V rozhovore s moderátorom Jimmym Fallonom v jeho televíznej talk-šou sa televízna celebrita priznala, že až teraz má pocit, že sa z nej stane pokojný a vyrovnaný rodič.

„Trošku som sa stresovala, pretože môj dom je skrátka plný. Ale potom som niekde čítala, že až so štyrmi deťmi sa rodičia stávajú naozaj pokojnými a požehnanými,“ uviedla v televíznom štúdiu Kardashian.

Kim
		Kardashian (vpravo) a jej sestra
		Kourtney...
Milla
		Jovovich pózuje pri príchode na
		amfAR...
+12Heidi Klum pózuje pri
		príchode na amfAR gala
		v...

Prezradila tiež, že s manželom Kanye Westom majú deti tak trošku podelené. „Ja trávim čas s dvoma, on má len jedno. Takže stále má nejaký čas aj na svoj vlastný život,“ zavtipkovala si 38-ročná celebrita.

V New Yorku, kde sa televízna šou nakrúca, sa internetová hviezda nachádza už niekoľko dní. Bola totiž jednou z prominentných osôb pozvaných na benefičné gala amFAR v New Yorku. Tam prebieha opäť týždeň módy, ktorý odštartovali prehliadky značky Rodarte a dizajnéra Toma Forda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#dieťa #Kim Kardashian #náhradná matka #rodič #pokoj
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres zahoďte za hlavu a sústreďte sa sami na seba.
Nenechajte sa oklamať, kontrolujte si svoje...

+ Ak nebudete riskovať, nič nedosiahnete, premýšľajte o tom.
Prezistite si svoje možnosti a podľa nich sa...