Katy Perry prezradila, kedy zažila najväčšiu zmenu ako žena. Neuveríte!

09.02.2019 09:00

Speváčku Katy Perry poznajú fanúšikovia po celom svete. Hoci mnohí majú pocit, že niet ničoho, čo by o nej nevedeli, v rozhovore pre magazín Paper prezradila pár naozaj súkromných myšlienok.

Speváčka Katy Perry na akcii amfAR Inspiration...
Speváčka Katy Perry na akcii amfAR Inspiration Gala Los Angeles. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

V interview, ktoré 34-ročná hviezda poskytla lifestylovému magazínu, sa priznala k tomu, že najväčšiu fyzickú premenu, akú kedy prežila, bolo ostrihanie jej vlasov nakrátko. „Bola to najväčšia zmena, ktorú som zažila ako žena. Ak nemáte dlhé vlasy, skutočne sa za ne nedokážete skrývať. Všetko je odrazu odhalené,“ vyhlásila Perry.

Prezradila tiež, že sa cíti byť úplne iná, ako keď mala dvadsať. „Jasné, že základ tam stále bol. Vždy som bola sakramentsky sarkastická, vždy čierna ovca, vyčnievala som z radu. Ale okolo mňa som vnímala veci, ktoré ma desili, mala som pocit, že nie sú pre mňa,“ komentovala Perry.

„To sa zmenilo. Posunula som svoje hranice. Stala som sa omnoho tolerantnejšia, akceptujúca a myslím si, že za to práve môže tridsiatka. Milujem tento vek,“ doplnila ešte Perry, ktorá tvorí pár s hercom Orlandom Bloomom.

Hoci o ňom hovoriť nezvykne, pre magazín prezradila vtipnú príhodu o tom, ako sa zbavila Bloomovej taštičky na toaletné potreby. A to aj napriek tomu, že on si ju ako typický chlap chcel ponechať, lebo sa mu zdalo, že je ešte v poriadku. „V momente, keď odcestuješ, táto vec ide do koša,“ povedala mu vraj vtedy hudobná hviezda. Ktohovie, ako to dopadlo.

#ženstvo #vzťah #vlasy #Orlando Bloom #Katy Perry #kariéra
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nedostatkom vitamínov a dôslednom veľkej práce sa budete cítiť unavene.
Viac ohľaduplnosti v pracovnom...

+ Počas slnečných dní si chráňte zrak slnečnými okuliarmi, budete viac vidieť.
Nikdy nie je neskoro začať od...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk