Lukáš Adamec sa chystá na koncerty. Hostia? Povolal hudobné esá!

10.02.2019 12:50
Na párty sa ukázal aj víťaz Superstar Lukáš...
Na párty sa ukázal aj víťaz Superstar Lukáš Adamec. Autor:

Slovenský spevák Lukáš Adamec sa na jar predstaví na koncertoch Tancuj mi v košickom Kulturparku a bratislavskom Ateliéri Babylon.

Na vystúpeniach nazvaných podľa pilotného singla spevákovho pripravovaného albumu, ktorý by mal čoskoro uzrieť svetlo sveta, popri Adamcovi vystúpia v Bratislave líder IMT Smile Ivan Tásler a v Košiciach frontman skupiny Kandráčovci Ondrej Kandráč, ktorý na koncerte premiérovo predvedie skladbu Postav dom.

„Už tradične je za ňou náš dvorný textár Vlado Puchala. Tentokrát som si na pomoc prizval známeho muzikanta Tomiho Okresa. Postaral sa o aranž a je takisto autorom melódie tejto chytľavej skladby. Mám pocit, že to vzájomne neskutočne zafungovalo," poznamenal hudobník.

Koncertnú premiéru bude mať aj singel Tancuj mi, ktorý Adamec podporí ešte vo februári videoklipom.

V oboch kluboch zároveň zahrá aj 11-ročná bubeníčka Nikoleta Drummer, ktorá sa dostala do povedomia vďaka víťazstvu v ostatnom ročníku talentovej súťaže Česko Slovensko má talent a momentálne pôsobí v kapele Rockin‘1000, a chýbať nebude ani tajný hosť, ktorého totožnosť Adamec odhalí ešte pred samotnými koncertmi.

„Zatiaľ môžem prezradiť len toľko, že sa jedná o hlavné hviezdy populárnej slovenskej kapely, ktorej pesničky bodujú v slovenskom rádiovom éteri,“ prezradil spevák.

#hudba #turné #Lukáš Adamec #IMT Smile #Ondrej Kandráč
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si dnes pozor na dôležité rozhodnutia v oblasti zdravia.
Zmena vám nezaručí aj úspech, avšak to...

+ Sú pred vami ťažké dni, avšak všetko zvládnete ak budete myslieť pozitívne.
Nerozhnevajte si ľudí okolo...