Nečakaný hosť! Brad Pitt vyrazil na párty osláv 50-ky jeho ex Anistonovej

10.02.2019 09:02

Tak toto by čakal len málokto! Na oslavu okrúhleho jubilea herečky Jennifer Anistonovej, ktorá v pondelok dovŕši 50. narodeniny, dorazil jej exmanžel Brad Pitt.

Herec Brad Pitt (v strede otočený chrbtom s...
Herec Brad Pitt (v strede otočený chrbtom s čiapkou na hlave) mieri na párty pri príležitosti 50. narodenín herečky Jennifer Anistonovej.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Hoci prístup reportérov a paparazzov na miesto oslavy bol zakázaný a fotiť sa im darilo akurát pred vchodom do hotela Sunset Tower Hotel v Los Angeles, kde sa akcia konala – predsa sa im inkriminované zábery podarili.

Trochu rozmazane a odzadu zachytávajú príchod 55-ročného herca a producenta, ako prichádza na narodeninovú oslavu jednej z najžiadanejších herečiek Hollywoodu a svojej exmanželky.

Brad
		Pitt a Jennifer Aniston v čase
		ich...
Jennifer
		Aniston a Brad Pitt ako
		čerství...
+6Jennifer Aniston a Brad
		Pitt na premiére
		filmu...

O tom, že od Pittovho rozvodu s Angelinou Jolieovou, má dvojica k sebe znovu blízko sa špekulovalo už niekoľko mesiacov. Tieto správy sa ešte zintenzívnili potom, čo ani Anistonovej nevyšlo druhé manželstvo a rozišla sa s manželom a kolegom Justinom Therouxom. Zaujímavé však je, že kým on na oslave chýbal, Pitt na ňu dostal pozvánku a zjavne aj dorazil.

Obaja herci patrili kedysi medzi najslávnejšie dvojice Hollywoodu. Randiť spolu začali v čase najväčšej slávy seriálu Priatelia, ktorý Anistonovú zviditeľnil – v roku 1998. O dva roky neskôr sa zosobášili, aby potom v roku 2005 vyhlásili odlúčenie a rozvod. Dôvodom bola práve romanca s herečkou Angelinou Jolieovou, ktorú si herec neskôr vzal. Ich vzťah sa však prekvapujúco rozpadol pred vyše dvoma rokmi a dokonca medzi bývalými partnermi vznikla akási „vojna“ o deti či dobrú povesť.

Herečka Jennifer Aniston oslávi 11. februára...
Herečka Jennifer Aniston oslávi 11. februára 2019 päťdesiate narodeniny.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Na oslave narodenín Anistonovej, ktorá aj vo veku 50 rokov boduje v rebríčkoch najpríťažlivejších žien planéty, sa objavilo množstvo ďalších hviezdnych kolegov. Prišla moderátorka Ellen DeGeneres, herečka Courteney Cox a jej exmanžel David Arquette, Robert Downey Jr., Jason Bateman či Barbra Streisand. Na motorke maskovaní prilbami dorazili aj Orlando Bloom a Katy Perry.

Trio
		herečiek (zľava): Lisa Kudrow,
		Courteney...
David
		Schwimmer a Jennifer Aniston a
		ich...
+31Herci Matthew Perry a
		Jennifer Aniston
		na...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Aniston #Brad Pitt #paparazzi #oslava #párty #Päťdesiat
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Riešte podstatné veci, zabudnite na zbytočnosti, bude vás bolieť hlava.
Buďte sami sebou nech sa deje...