Na svoju ex nezabudol ani Justin Theroux! Ale Brad Pitt naživo bol asi lepší

12.02.2019 14:40
Jennifer Aniston
Z Jennifer Aniston je päťdesiatnička. Autor: ,

Slávna hviezda Priateľov sa narodila 11. februára 1969. Je z nej sexi päťdesiatnička.

Počas uplynulého víkendu oslavovala herečka Jennifer Aniston okrúhlu päťdesiatku. Životné jubileum slávnej seriálovej Rachel nenechalo chladným ani jej exmanželov – Brada Pitta a Justina Therouxa.

Zatiaľ, čo Brad Pitt sa stal aj hosťom na jej veľkolepej párty plnej celebrít ako George Clooney, Reese Witherspoon či Ellen DeGeneres, Theroux sa na oslave nezúčastnil. Na svoju exmanželku však nezabudol a zablahoželal jej aj prostredníctvom Instagramu, kde zverejnil veselý záber Anistonovej, ku ktorému pripísal narodeninové želanie: „Tejto vášnivej žene želám všetko najlepšie k narodeninám. Vášnivo milujúcej, vášnivo nežnej, vášnivo vtipnej.“

View this post on Instagram

Happy Birthday to this fierce Woman. Fiercely loving. Fiercely kind. ....and fiercely funny. you B.

A post shared by @ justintheroux on

Jeho želanie korešponduje s nedávnym vyjadrením pre „The New York Times“, kde ich vzťah po rozvode opísal ako priateľský. Predsa len o čosi viac priateľský vzťah má čerstvá päťdestanička so svojím prvým manželom, ku ktorému si po jeho rozvode s Angelinou Jolie našla opäť cestu, čo dokázala aj jeho pozvaním na spomínanú oslavu.

Aniston a Pitt tvorili pár v rokoch 2000 až 2005, zlom prišiel počas nakrúcania filmu Pán a pani Smithovci. Znamenal koniec hollywoodskeho páru snov, Pitt sa zahľadel do Angeliny.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Aniston #Brad Pitt #oslava #päťdesiatka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...

+ Dnes bude váš deň sprevádzať napätá atmosféra, avšak vy to môžete zmeniť.
Peniaze si nepožičiavajte, bude...