VIDEO: Yvetta Blanarovičová: Zrazu sa zjavil Hanzlík a zachránil ma

, 15.02.2019 10:00
Yvetta Blanarovičová
Yvetta Blanarovičová na bratislavskej premiére komédie Leto s gentlemanom. Autor:

Od štvrtka sa v našich kinách premieta česká novinka Leto s gentlemanom.

V snímke, pod ktorú sa podpísal režisér Jiří Adamec, si hlavné úlohy zahrali Jaromír Hanzlík a slovenská rodáčka žijúca v Čechách, Alena Antalová.

Jaromír Hanzlík sa objavil aj na premiére novinky v Bratislave, spoločnosť mu robil režisér snímky Jiří Adamec a jedna z herečiek komédie, Yvetta Blanarovičová. Tá je rovnako ako Antalová rodáčkou zo Slovenska.

Pre Blanarovičovú nebola spolupráca s režisérom Adamcom novinkou, majú za sebou aj spoločné nakrúcanie seriálu Poisťovňa šťastia (2004). „Práve skutočnosť, že Leto s gentlemanon nakrúca on, bola dôležitá. Jiří Adamec ma pozná od mojich 16-tich rokov, pretože ako 17-ročná som s ním točila a keď mi on zavolá, tak s ním nediskutujem. Povedal mi len, že to nie je veľká rola, ale že sa mi bude páčiť. A aj to tak bolo,“ opísala 55-ročná herečka.

Jaromír Hanzlík,
		Yvetta Blanarovičová,
		Jiří...
Jaromír Hanzlík,
		Yvetta Blanarovičová,
		Jiří...
+6Yvetta Blanarovičová
		na premiére filmu Leto
		s...

S českou legendou Jaromírom Hanzlíkom, ktorý si v snímke zahral hlavnú rolu džentlemana, sa Blanarovičová pozná dlhé roky. Pre TV Pravda si zaspomínala na ich veselé stretnutie z čias, kedy ešte len študovala na konzervatóriu, zatiaľ, čo on už bol veľkou hviezdou. Aj vtedy sa podľa jej slov zachoval ako džentleman a zachránil ju priamo na pražskej ulici. Viac si pozrite vo videu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Yvetta Blanarovičová #Leto s gentlemanom
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Viac pohybu by vám dnes určite nezaškodilo, myslite nato.
Vyberte si dnes do práce vhodné oblečenie, bude...

+ Zabudnite dnes na sladkosti a nezdravé potraviny, nechajte si ich na iné dni.
Slušnosť dnes musí byť u vás...