Nezvládla som starnutie, priznala Courteney Cox. S botoxom však skoncovala!

16.02.2019 00:00

Herečku Courteney Coxovú poznajú mnohí televízni fanúšikovia ako Monicu z Priateľov. A fanúšikovia šoubiznisových portálov zase ako dámu, ktorá pre svoj mladistvý vzhľad robila naozaj dosť. Možno až priveľa.

Courteney Cox na decembrovej premiére filmu...
Courteney Cox na decembrovej premiére filmu "Dumplin" v Los Angeles. Údajne už bez výplní. Autor: SITA/AP

Na tvári dnes 54-ročnej herečky bolo často viditeľné, že sa necháva vylepšovať pod rukami estetickej chirurgie. Vyskúšala kolagén, botox a ďalšie druhy „fillerov“, ktoré jej mali uchovať mladistvejší vzhľad. Teraz však tvrdí, že s tým skoncovala.

„Musíte akceptovať, že starnete a priznávam, že to bolo pre mňa ťažké,“ citoval Coxovú magazín People. Pre magazín priznala, že využívala injekčne vpichované výplne, pretože „som nebola spokojná s tým, ako vyzerám“.

Herečka Courteney Cox na zábere z roku 2014.
Herečka Courteney Cox na zábere z roku 2014. Autor: SITA/AP, Andy Kropa

Herečka, ktorá je dobrou kamarátkou kolegyne Jennifer Anistonovej, sa následne priznala, že v jeden deň si uvedomila svoju chybu. „Trvalo mi to dlho. Uvedomila som si ju až jedného dňa, keď som sa pozrela do zrkadla a povedala si, ku..a, veď ja už nevyzerám ako ja,“ opísala svoju reakciu Cox. Odvtedy vraj prešli dva roky a herečka už nepodstúpila žiadnu procedúru s vpichovaním výplní do svojej tváre.

„Prijímam, kto som a starnem s tým, čo mi dal boh, nie s tým, čo sa snažím zmeniť,“ uviedla v rozhovore pre magazín. Doplnila tiež, že momentálne je v tom štádiu života, keď je pre ľahšie byť v pohode s tým, kto je a kým sa stala.

#starnutie #krása #vek #Courteney Cox #vzhľad #botox
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku