Nezvládla som starnutie, priznala Courteney Cox. S botoxom však skoncovala!

Herečku Courteney Coxovú poznajú mnohí televízni fanúšikovia ako Monicu z Priateľov. A fanúšikovia šoubiznisových portálov zase ako dámu, ktorá pre svoj mladistvý vzhľad robila naozaj dosť. Možno až priveľa.

16.02.2019 00:00
debata
Courteney Cox na decembrovej premiére filmu... Foto: SITA/AP
Courteney Cox Courteney Cox na decembrovej premiére filmu "Dumplin" v Los Angeles. Údajne už bez výplní.

Na tvári dnes 54-ročnej herečky bolo často viditeľné, že sa necháva vylepšovať pod rukami estetickej chirurgie. Vyskúšala kolagén, botox a ďalšie druhy „fillerov“, ktoré jej mali uchovať mladistvejší vzhľad. Teraz však tvrdí, že s tým skoncovala.

„Musíte akceptovať, že starnete a priznávam, že to bolo pre mňa ťažké,“ citoval Coxovú magazín People. Pre magazín priznala, že využívala injekčne vpichované výplne, pretože „som nebola spokojná s tým, ako vyzerám“.

Herečka Courteney Cox na zábere z roku 2014. Foto: SITA/AP, Andy Kropa
Herečka Courteney Cox na zábere z roku 2014. Herečka Courteney Cox na zábere z roku 2014.

Herečka, ktorá je dobrou kamarátkou kolegyne Jennifer Anistonovej, sa následne priznala, že v jeden deň si uvedomila svoju chybu. „Trvalo mi to dlho. Uvedomila som si ju až jedného dňa, keď som sa pozrela do zrkadla a povedala si, ku..a, veď ja už nevyzerám ako ja,“ opísala svoju reakciu Cox. Odvtedy vraj prešli dva roky a herečka už nepodstúpila žiadnu procedúru s vpichovaním výplní do svojej tváre.

„Prijímam, kto som a starnem s tým, čo mi dal boh, nie s tým, čo sa snažím zmeniť,“ uviedla v rozhovore pre magazín. Doplnila tiež, že momentálne je v tom štádiu života, keď je pre ľahšie byť v pohode s tým, kto je a kým sa stala.

debata chyba
Viac na túto tému: #starnutie #krása #vek #Courteney Cox #vzhľad #botox
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Nastane vám obdobie stresu, vyvarujte sa náročnejším činnostiam.
Nedopustite, aby sa o vašich súkromných...

+ Zabúdate sa chrániť pred vetrom, pomôže vám čiapka a šál.
Túžite sa podeliť o šťastie, máte okolo seba...