Podobnosť nezaprú. A sestra Victorie Beckhamovej zaujme aj krásnou dcérou!

19.02.2019 00:00

Je mladšia o dva roky a o niečo menej slávna. Ale keby ste prižmúrili oči, možno si ju pomýlite so slávnou sestrou.

Sestra dizajnérky Victorie Beckhamovej Louise...
Sestra dizajnérky Victorie Beckhamovej Louise Adams (vľavo) a jej dcéra Tallulah pred prehliadkou značky Victoria Beckham v Londýne. Autor: SITA/AP, Isabel Infantes

Reč je o Louise Adamsovej, pokrvnej sestre slávnej dizajnérky a kedysi tiež členky Spice Girls Victorie Beckhamovej. Tá ešte pred veľkou kariérou ako Victoria Adams bola vernou kamarátkou a spoločníčkou svojej mladšej sestry, s ktorou má doposiaľ veľmi dobrý vzťah.

Potvrdil to aj fakt, že 42-ročná Louis sa v nedeľu 17. februára objavila v Londýne na prehliadke značky Victoria Beckham. A neprišla sama. Podobne ako Victoria, aj ona je matkou štyroch detí. Garde jej robila najstaršia dcéra Tallulah.

Dizajnérka Victoria Beckham po prehliadke v...
Dizajnérka Victoria Beckham po prehliadke v Londýne. Autor: Reuters, HENRY NICHOLLS

Vysoká a dlhonohá blondínka, oblečená v jednoduchej čierno-bielej kombinácii a na nohách s topánkami Valentino, zaujala takmer okamžite pozornosť fotografov aj médií.

Hoci sa nenarodila v takej slávnej rodine ako jej bratranci Brooklyn, Cruz či Romeo a sesternica Harper, určite by mala šance presadiť sa aj v šoubiznise. Ktohovie, možno jej slávna teta pomôže.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Londýn #sláva #dcéra #Victoria Beckham #móda #sestra #pôvab
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku