Prečo nebola vojvodkyňa Kate na Meghaninej párty v New Yorku?

Trojnásobná mama Kate dala pred New Yorkom prednosť inému výletu.

23.02.2019 00:00
zimná výbava podľa vojvodkyne Kate, tipy na... Foto: ,
Vojvodkyňa Kate.
debata (3)

Vojvodkyňa Kate spolu s manželom, princom Williamom a ich troma ratolesťami absolvovali zimnú dovolenku. Ako informuje denník The Sun, kráľovská rodina vyrazila za snehom a lyžovačkou, miesto ich pobytu však doposiaľ zostáva tajné. Princ Goerge (5), princezná Charlotte (3) a princ Louise (11 mesiacov) si tak s rodičmi vychutnali pravú zimu. Aj to bol podľa denníka jeden z dôvodov, prečo sa trojnásobná mama nezúčastnila na baby shower párty svojej švagrinej, vojvodkyne Meghan.

Meghan Markle odchádza z  "Mark Hotel", kde...
Meghan Markle odchádza z  "Mark Hotel",  kde...
+5Amal Clooney prichádza do "Mark Hotel",  kde sa...

Týždeň, počas ktorého Meghan navšívila New York bol totiž pre ratolesti Kate a Williama prázdninový – malý George aj Charlotte totiž navštevujú školské a predškolské zariadenia tak, ako iné deti v ich veku. Týždeň prázdnin si tak rodinka užila po svojom, okrem toho, vojvodkyňa aj princ sú veľkými fanúšikmi lyžovania. V roku 2016 absolvovali zimnú dovolenku v stredisku Courchevel – vychytenej lyžiarskej oblasti francúzskych Álp.

Manželka princa Harryho si svoju bábätkovskú párty vychutnala aj bez svojej švagrinej, v oklopení slávnych kamarátok ako Serena Williams či Amal Clooney, ktoré do luxusného apartmánu hotela Mark na Manhattane zavízali. Neúčasť Kate na tejto udalosti však opäť rozvírila špekulácie o vzťahu medzi manželkami britských princov.

TV Pravda: Meghan čaruje s módou! Pozrite si vo videu premeny tehotnej vojvodkyne.

Video

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #vojvodkyňa Meghan

+ Pravidelné oslavovanie dosiahnutých míľnikov udrží motiváciu vysokú.
Vytvorenie rozpočtu a jeho dodržiavanie...

+ Vyhýbajte sa adrenalínovým športom, mohli by ste mať problémy so zdravím.
Budete mať otvorenú cestu k úspechu,...