Affleck stále osciluje medzi bývalkami! Kedy sa konečne pohne ďalej?

25.02.2019 00:00

Herec Ben Affleck je verný muž. Jeden by povedal, že možno až priveľmi. Neustále lipne na bývalých partnerkách a už si asi nejeden sledovateľ jeho súkromných peripetií pomyslel, či by nemal konečne pohnúť smerom dopredu.

Herec Ben Affleck sa vo filme Justice League...
Herec Ben Affleck sa vo filme Justice League vrátil ako Batman. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

O čom je vlastne reč? Predstaviteľ Batmana sa napriek odluke od manželky Jennifer Garnerovej neustále zdržiava v jej blízkosti a blízkosti všetkých troch detí. Áno, je to práve pre ich dobro, tvrdia zdroje z okolia dvojice. Garner však svojmu ex dala jasný verdikt – ako k manželovi sa k nemu už vrátiť neplánuje. Má dokonca nového partnera.

Aj hollywoodsky herec si medzi tým stihol nájsť novú polovičku. Ešte minulý rok sa hovorilo o tom, aký spokojný je po boku televíznej producentky Lindsey Shookusovej. Lenže, potom prišiel románik s mladou modelkou a vzťah so Shookusovou šiel vraj do stratena.

Štyridsaťšesťročný herec však prekvapivo skončil minulý rok na odvykacej kúre a bola to práve manželka Garner, ktorá pri ňom v tej chvíli stála. Počas uplynulého víkendu herca paparazzovia načapali Afflecka v reštaurácii Katsuya v Kalifornii. A predstavte si, spoločnosť mu robila práve expartnerka Shookus. Aby toho nebolo málo, v rovnaký deň, len predpoludním, sa zase s celou rodinou aj exmanželkou Jennifer zúčastnili na svadobnej oslave nemenovaného páru priateľov.

Na jednej strane je rozhodne lichotivé, že sa bývalí partneri k sebe správajú takto priateľsky a korektne. Na druhej strane sa už roky šušká, že práve Garnerovej prítomnosť v hercovom živote je veľkou brzdou pre všetky jeho ďalšie partnerky. A ruku na srdce, prekvapuje vás to?

Video: Pozrite si rozhovor s Darou Rolins o kariére, slobode či negatívach publicity

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #láska #Ben Affleck #Jennifer Garner #závislosť #partnerky #Lindsay Shookus

+ Jedzte viac rýb a zeleniny, prospeje vám to.
Nebuďte stále zo všetkého otrávený, ľudia si myslia, že vás...

+ Nepresviedčajte sa sám o tom, že je všetko v poriadku, radšej riešte problémy.
Posúvate sa v práci stále...