Sophia Loren sa výstrihu nevzdáva ani ako 84-ročná! Pozrite sa

05.03.2019 00:00

Slávna Talianka sa červeným kobercom rozhodne nevyhýba ani po osemdesiatke.

Sexidol päťdesiatych a šesťdesiatych rokov minulého storočia dokáže byť stále ozdobou spoločenkých gala podujatí. Jedno také svojou prítomnosťou 84-ročná herečka poctila aj v Southamptone.

Sophia Loren počas krstu luxusnej výletnej lode...
Sophia Loren počas krstu luxusnej výletnej lode v Southamptone. Autor: Profimedia

Držiteľka Oscara na slávnostný večer zvolila ligotavú, strieborno-bielu róbu, s výrazným výstrihom. Svoj povestný dekolt hrdo vystavuje aj v súčastnosti. Vo výstrihu sa jej leskol výrazný šperk – nápadný krížik. Jej tvár sčasti zakrývali veľké okuliare, ktoré nosí herečka aj do spoločnosti už niekoľko rokov.

Jeden z jej známych výrokov o kráse znie: „Šarm je tá neviditeľná súčasť krásy, bez ktorej nemôže byť nikto skutočne krásny.“ Hoci roky jej najväčšej slávy aj krásy sú minulosťou, je to práve neopísateľný šarm, ktorý talianskej dive dodáva akúsi ohromujúcu žiaru.

Rok 1962: Talianska herečka Sophia Loren v...
Rok 1962: Talianska herečka Sophia Loren v spoločnosti Alaina Delona a Romy Schneiderovej prichádzajú v sprievode polície na filmový festival a čelia náporu fotografov. Autor: SITA/AP, H. Babout

84-ročná hviezda filmov ako Horalka, Manželstvo po taliansky či Cid nezostáva nič dlžná svojej povesti príťažlivej dámy ani s pribúdajúcim vekom. Osem krížikov na chrbte nie je prekážkou v tom, aby Loren nepôsobila sviežo, rozšafne, pôvabne a sexi. Tak, ako kedysi v jej slávnych filmoch.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Taliansko #Sophia Loren
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Urobte si dnes krásny deň plný lásky a nabite sa pozitívnou energiou.
Dnes vám prídu do práce zlé správy,...

+ Uvedomte si svoje možnosti a začnite na sebe pracovať.
Posúvajte sa neustále ďalej, ak niečo neviete,...