Schiffer, Campbell, Bellucci či Cotillard! Hviezdy do Paríža prilákal Lagerfeld

05.03.2019 14:18

Múzy, priateľky aj obdivovateľky zosnulého návrhára prišli do Paríža na módnu šou značky Chanel.

Karl Lagerfeld opustil módny svet len pred pár dňami. 19. februára, vo veku 85 rokov, prehral svoj boj s rakovinou pankreasu. Prehliadka módneho domu Chanel bola zároveň aj poctou slávnemu nemeckému rodákovi, ktorý sa postaral o vzkriesenie značky Chanel. Po móle, aj v hľadisku, sa objavilo hneď niekoľko slávnych múz neprehliadnuteľného návrhára.

Cara Delevingne (vľavo) a ostatné modelky...
Cara Delevingne (vľavo) a ostatné modelky predvádzajú modely z kolekcie Chanel jeseň/zima 2019-2020 v Paríži. Autor: Reuters, REGIS DUVIGNAU

Modely z poslednej Lagerfeldovej kolekcie predviedli v parížskom Grand Palais hviezdy ako Cara Delevingne (26), Penelope Cruz (44) či Kaia Gerber (17). Práve britská hviezda, Cara Delevingne , módnu šou otvárala. Na móle zároveň povzbudila jednu z modeliek, ktorá sa počas prehliadky nevyhla slzám – a počas šou nebola jediná. Spomienky na návrhára neunieslo niekoľko predvádzajúcich krások, ktoré svoje slzy nedokázali zadržať.

Herečka  Penelope
		Cruz predvádza
		počas...
Cara Delevingne počas
		prehliadky 
		Chanel...
+12Modelky predvádzajú 
		modely z kolekcie 
		Chanel...

V nádhernom bielom modeli sa po móle prešla aj oscarová hviezda Penelope Cruz, ktorá v ruke niesla bielu ružu – tá symbolizovala spomienku na zosnulého návrhára. Podobný model mala na sebe aj krásna dcéra Cindy Crawfordovej, Kaia Gerber. Tá si na Lagerfelda spomenula počas šou úsmevom a srdečným potleskom.

Claudia Schiffer a  Naomi Campbell na...
Claudia Schiffer a Naomi Campbell na prehliadke kolekcie Chanel jeseň/zima 2019-2020 v Paríži, na ktorej sa podieľal Karl Lagerfeld. Autor: Reuters, Thibault Camus

Slávne dámy sa prechádzali nielen po móle, ale usadili sa aj v hľadisku. Nechýbali medzi nimi topmodelky devätdesiatych rokov v zastúpení Claudie Schifferovej a Naomi Campbellovej – obe patrili k stáliciam jeho prehliadok v minulosti. Slávna Nemka pri príchode pozdravila prítomných fotografov a v spoločnosti svojej kolegyne sa ponáhľala na prehliadku. Tvár jej zakrývali veľké čierne slnečné okuliare.

Marion Cotillard na prehliadke  kolekcie...
Marion Cotillard na prehliadke kolekcie Chanel jeseň/zima 2019-2020 v Paríži, na ktorej sa podieľal Karl Lagerfeld. Autor: Reuters, STEPHANE MAHE

Aktuálne modely z dielne Chanel si prišla pozrieť aj talianska hviezda Monica Bellucci či francúzska herečka Marion Cotillard. Nechýbala ani jedna z britských múz slávneho návrhára, Kristen Stewart, ktorá mala na sebe modro-čierny overal posiaty logami slávnej značky. Viac si pozrite v našej galérii.

Marion
		Cotillard  po prehliadke 
		kolekcie...
Anna
		Wintour po prehliadke  kolekcie 
		Chanel...
+7Speváčka  Janelle
		Monae prichádza na
		parížsku...

Pozvaní hostia boli vopred upozornení, aby si na prehliadku neobuli lodičky, pretože šou sa niesla v alpskom duchu – mólo aj celý interiér bol pokrytý snehom. Nie všetci hostia, ako vidieť na fotografiách, si upozornenia zobrali k srdcu a lodičiek sa predsa len odmietli vzdať.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Claudia Schiffer #Monica Bellucci #Karl Lagerfeld #Chanel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neponocujte, potrebujete si poriadne oddýchnuť.
Neriešte klebety v práci, mali by ste sa zaujímať o svoju...

+ Urobte si dnes krásny deň plný lásky a nabite sa pozitívnou energiou.
Dnes vám prídu do práce zlé správy,...