Zamilovaná Monica Bellucci! Poplietla hlavu o 18 rokov mladšiemu umelcovi

09.03.2019 00:00

Prvý raz sa talianska herečka Monica Bellucci zmienila o novom mužovi v jej živote v roku 2017, štyri roky po ohlásení jej rozchodu s manželom, hercom Vincentom Cassellom.

Tento týždeň sa s jej partnerom, Nicolasom Lefebvreom, ukázala ruka v ruke na prezentácii módneho domu Chanel v Paríži.

Herečka Monica Bellucci a jej partner,...
Herečka Monica Bellucci a jej partner, francúzsky umelec partner Nicolas Lefebvre na módnej šou Chanel v Paríži. Autor: Profimedia

Ako informuje Vanity Fair, Nicolas Lefebvre je francúzsky umelec a scénograf, ktorý sa v minulosti živil aj ako model. „Rozumie môjmu rytmu života a ja som veľmi šťastná,“ povedala 54-ročná hviezda magazínu Paris Match ešte v čase, kedy hovorila len o novom mužovi v jej živote, meno však vtedy neprezradila.

Marion
		Cotillard  po prehliadke 
		kolekcie...
Anna
		Wintour po prehliadke  kolekcie 
		Chanel...
+7Speváčka  Janelle
		Monae prichádza na
		parížsku...

S partnerom, ktorý je od nej o 18 rokov mladší, si pozrela módnu prehliadku domu Chanel, po ich boku stála modelka Naomi Campbell či francúzska herečka Clémence Poésy.

Podobne ako Bellucci, aj jej exmanžel, Vincent Cassel (52), žije po boku novej ženy. S modelkou Tinou Kunakey (21) sa v auguste postavil pred oltár a aktuálne sa párik teší na svojho prvého spoločného potomka. Tina Kunakey sa preslávila ako modelka plaviek a spodnej bielizne.

Francúzsky herec Vincent Cassel a modelka Tina...
Francúzsky herec Vincent Cassel a modelka Tina Kunakey sa usmievajú pri odchode z radnice po ich zosobášení v meste Bidart na juhozápade Francúzska. Autor: TASR/AP, Bob Edme

Monica Bellucci bola Casselovou manželkou 14 rokov, vzťah sa im rozpadol v roku 2013. Dvojica sa stretla pri nakrúcaní francúzskeho filmu Apartmán (1996). Zosobášili sa v roku 1999 v Monaku. Majú dve dcéry, Devu a Leonie. Boli známi tým, že žili veľmi nezávislé životy, aby sa vyhli rutine, pričom Bellucci väčšinou bývala v Ríme a Cassel v Paríži.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Monica Bellucci #Vincent Cassel #Chanel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa rýchlemu občerstveniu, ktoré môže ovplyvniť vaše trávenie.
Pokúste sa viac experimentovať a...

+ Začnite piť viac tekutín, vaše telo potrebuje zdravú hydratáciu.
Nebojte sa zodpovednosti, len tak môžete...