Ďalší útek od vojvodkyne Meghan! Odchádza jej pravá ruka

10.03.2019 13:30

Pracovať pre 37-ročnú manželku britského princa Harryho zrejme nie je zamestnaním snov, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Ako informujú britské médiá, tehotná Meghan prišla o kľúčovú zamestnankyňu, osobnú asistentku Amy Pickerillovú. Tá pre ňu žačala pracovať iba minulý rok.

Asistentka  Amy Pickerill (vľavo) spolu s...
Asistentka Amy Pickerill (vľavo) spolu s vojvodkyňou Meghan počas návštevy Birkenheade. Autor: Profimedia

Podľa zdroja z Kensingtonského paláca, ktorý cituje Daily Mail, Amy Pickerill opustí služby vojvodkyne potom, čo jej bude ešte nápomocná pri sťahovaní sa z Londýna do Frogmore Cottage vo Windsore, kam sa kráľovský pár chystá ešte pred narodením ich prvého potomka. „Amy odchádza. Je to škoda, pretože patrila k obľúbeným zamestnancom,“ cituje spomínaný denník zdroj z paláca. Vojvodkyni zo Sussexu bola nápomocná aj pri vzniku jej kuchárskej knihy Together: Our Community Cookbook, výťažok z ktorej predaja putoval na charitatívne účely – pomoc ženám zo zničenej londýnskej budovy Grenfell Tower.

TV Pravda: Meghan čaruje s módou! Pozrite si vo videu premeny tehotnej vojvodkyne.

Amy Pickerill nastúpila do služieb vojvodkyne Meghan potom, čo z tohto postu odišla jej predchodkyňa, Samantha Cohen. Tá pre kráľovskú rodinu pracovala vyše 20 rokov. Bola aj osobnou sekretárkou kráľovnej Alžbety. Šesť mesiacom potom, ako od kráľovnej odišla k Meghan a Harrymu, zo služieb paláca odišla. Ďalší odchod jednej zo zamestnankýň tak opäť vyvoláva množstvo otázok, prečo od vojvodkyne po krátkom čase odchádzajú jej spolupracovníci.

Len v januári totiž Meghan prišla aj o šéfku ochranky, inšpektorku, ktorá pre ňu pracovala len čosi vyše 6 mesiacov, kráľovský pár sprevádzala aj počas návštevy Austrálie a Nového Zélandu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zamestnanec #asistentka #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj ten najmenší pohyb je lepší ako žiaden, nezabúdajte na dôsledky.
Nepodceňujte sa, mali by ste poznať...

+ Mali by ste viac začať myslieť aj do budúcnosti, hlavne na svoje zdravie.
Nebojte sa povinností, ak...