Brad Pitt vyrazil do Európy! Aha, je na potulkách po meste zaľúbených

14.03.2019 00:00

Začiatkom týždňa priletel hollywoodsky idol Brad Pitt do metropoly Francúzska.

Od toho momentu sú fotografi v strehu a slávneho herca sa snažia zachytiť počas jeho potuliek Parížom.

55-ročný oscarový herec navštívil výstavu s názvom „Almost Human“ v Múzeu moderného umenia, počas prehliadky ho prevádzalo niekoľo ľudí. S nimi sa Pitt ocitol v družnom rozhovore aj na ulici pred múzeum. Okrem spomínanej výstavy ho objektívy zachytili aj na balkóne hotela, v ktorom je ubytovaný, ako sa díva na panorámu Paríža.

Brad Pitt a biznisman Francois Pinault...
Brad Pitt a biznisman Francois Pinault prichádzajú do M/zea moderného umenia v Paríži. Autor: Profimedia

A hoci Paríž sa opisuje ako mesto zaľúbených, Pitt sa jeho uličkami netúla so žiadnou dámou. Hoci médiá mu v posledných mesiacoch pripísali hneď niekoľko vzťahov, dokonca aj s jeho slávnymi kolegyňami, nič z toho sa zatiaľ neukázalo ako pravdivé. Sympatický päťdesiatnik si v Paríži musel vystačiť s mužskou spoločnosťou.

Potom, čo sa v roku 2016 rozpadlo jeho manželstvo s Angelinou Jolie, ho médiá spájali hneď s niekoľkými ženami – okrem herečky Sienny Millerovej či Charlize Theronovej aj s profesorkou Neri Oxmanovou. Tá sa už medzičasom stihla dokonca vydať za Billa Ackmana. Fanúšikovia by ho radi opäť videli vo vzťahu s jeho exmanželkou, Jennifer Anistonovou. Práve k nej si po rozvode s Angelinou Jolie opäť našiel cestu, dokonca sa objavil ako hosť na jej nedávnej narodeninovej oslave päťdesiatky. Paríž však tento raz neobjavoval so žiadnou z nich.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Brad Pitt #paríž
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...