Driek tak do dvoch dlaní! Amal Clooney ho predviedla v Edinburghu

16.03.2019 00:00

Začiatkom týždňa zažiarila manželka herca a režiséra Georgea Clooneyho na charitatívnej recepcii na pôde Buckinghamského paláca.

V spoločnosti manžela aj princa Charlesa sa krásna právnička skvelo bavila, na podujatí zaujala bielou róbou z dielne už zosnulého návrhára Jeana-Louisa Scherrera.

Amal Clooney a  George Clooney na gala večeri v...
Amal Clooney a George Clooney na gala večeri v Buckinghamskom paláci. Autor: Profimedia

Koncom týždňa sa Amal Clooney objavila pred objektívmi opäť. Tento raz s manželom vyrazili do mesta Edinburgh, opäť na charitatívnu akciu konajúcu sa v McEwan Hall. 41-ročná tmavovláska tento raz zvolila model z celkom iného súdka, než boli jej biele šaty. Ukázala sa v saténovom modeli návrhárky Stelly McCartneyovej. Štýlový módny overal odhaľoval Amal zvodne jedno rameno. Čo však bolo vďaka širokému čiernemu opasku neprehlaidnuteľné, bol jej osí driek, ktorým sa mama dvojičiek hrdo pýši.

George a Amal Clooneyovi v meste Edinburgh.
George a Amal Clooneyovi v meste Edinburgh. Autor: Reuters, Profimedia

Na 57-ročného herca čakalo v hlavnom meste Škótska desiatky fanúšikov. Hollywoodska hviezda sa im spolu s manželkou s úsmevom a v dobrej nálade istý čas venovala, pričom na otázku, ako sa v Edinburghu cíti, Clooney odpovedal: „Skvelo a ďakujem za počasie, je príjemné,“ píše Daily Mail.

41-ročná Amal priviedla dvojičky, Ellu a Alexandra, na svet v júni 2017. Na jej super postavičke však tehotenstvo nezanechalo žiadne stopy a krásna štyridsiatnička svoj driek ako do dvoch dlaní predvádza na červených kobercoch či spoločenských podujatiach.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#George Clooney #dvojičky #Amal Clooney
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepoľavujte zo svojich nárokov, bude to pre vás len krok späť.
Pri cieli sa nikdy nevzdávajte, môžete...

+ Neznepríjemňujte si zbytočne deň, myslite pozitívne.
Zlosťou nič nevyriešite, iba ak pokazíte, aj to čo je...