Thomas Gottschalk dal po 40-tich rokoch zbohom manželke! Áno, má inú

20.03.2019 16:33

Nemecký moderátor Thomas Gottschalk (68) a jeho manželka Thea (73) ohlásili rozchod po dlhých 42 rokoch manželstva.

Informáciu potvrdil právnik manželov, Christian Schertz, pre nemecký Bild. Ako uvádza denník, manželia už pred niekoľkými týždňami o rozchode informovali svojich dvoch synov, Romana (36) a Tristana (29).

Moderátor Thomas Gottschalk a jeho manželka...
Moderátor Thomas Gottschalk a jeho manželka Thea na zábere z roku 2007. Autor: SITA/AP, HERMANN J. KNIPPERTZ

Ako uvádza Bild, od začiatku roka je po boku Gottschalka nová žena, 57-ročná Karina Mross, ktorá pracuje ako producentka v Baden-Badene. Dvojica sa spoznala minulý rok na oslave 70-ky televízneho producenta Wernera Kimmiga, po ktorej sa začali intenzívne stretávať, uvádza Bild.

Správa o rozchode prominentnej dvojice prišla 4 mesiace potom, čo rodina prišla pri ničivých požiaroch v Kalifornii o svoje luxusné sídlo v Malibu. Priatelia páru potvrdili, že dvojicu videli spoločne počas uplynulých mesiacov len zriedka. Práve počas spomínaných požiarov sa Gottschalk v Kalifornii nachádzal pomenej, pretože stál pred kamerami v Nemecku, zatiaľ, čo jeho žena bola prítomná v Malibu, informujú nemecké médiá.

Po vile Thomasa Gottschalka v Malibu zostalo...
Po vile Thomasa Gottschalka v Malibu zostalo len zhorenisko. Autor: SITA/AP, Reed Saxon

Thomas a Thea boli dlhé roky považovaní za pár snov. Spoznali sa v roku 1972 na bále v Mníchove, o 4 roky neskôr sa zosobášili. V roku 1993 sa rodina presťahovala do Malibu. Vzhľadom na fakt, že Thomas Gottschalk roky patrí k najvychytenejším moderátorm Nemecka, v rozvode pôjde o slušný balík peňazí, majetok manželov sa odhaduje na 90 miliónov eur.

Thomas Gottschalk sa preslávil najmä ako moderátor sledovanej relácie Wetten dass…? (Stavme sa, že…), ktorú moderoval od roku 1987 do roku 2011, kedy ohlásil, že na poste moderátora končí. Pod jeho rozhodnutie sa podpísala tragédia, ktorá sa udiala práve v spomínanej šou. Súťažiaci Samuel Koch sa pred kamerami zranil pri páde tak nešťastne, že ochrnul. Po jeho odchode našla síce televízia ZDF náhradu na poste moderátora, no šou sa dožila len roku 2013.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rozvod #Thomas Gottschalk
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotnú kartu poistenca je potrebné nosiť stále pri sebe aj keď necestujete.
S...

+ Pozor na potraviny, ktoré sú zle skladované, mohlo by vám byť nevoľno.
Podnikanie prenecháte osobe,...