Manželka by chcela, ale žiadne ďalšie deti, prosím, vyhlásil Alec Baldwin

24.03.2019 00:00

Americký herec Alec Baldwin už nechce ďalšie dieťa. Napriek tomu, že by jeho manželka Hilaria chcela ďalšieho potomka, on sa už na to necíti.

Herec Alec Baldwin a jeho manželka Hilaria...
Herec Alec Baldwin a jeho manželka Hilaria Baldwin počas zatiaľ posledného jej tehotenstva. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

„Áno, ona by sa na tú výzvu dala. Ja som ten, čo by sa na túto výzvu nedal,“ prezradil 60-ročný rodák z Amityville v štáte New York v rozhovore pre magazín People. „Keď budú moje deti maturovať, budem mať 85 rokov,“ vysvetlil.

Byť starším otcom má však podľa herca aj svoje výhody. „Ako hovoria moji priatelia ‘Keď budú tvoje deti vyliezať z okna a budú robiť naozaj, naozaj zlé veci, keď budú staršie, keď budú tínedžermi, ty budeš aj tak hluchý, takže to nebudeš musieť počúvať,’“ zažartoval Baldwin a dodal „uvidíme, čo sa stane.“

Baldwin tvorí s 35-ročnou Hilariou pár od augusta 2011, pričom v apríli 2012 sa zasnúbili a v auguste potom zosobášili. Dvojica spolu vychováva päťročnú dcéru Carmen, trojročného Rafaela, dvojročného Leonarda a 10-mesačného Romea.

Baldwin má tiež 23-ročnú dcéru Ireland s bývalou manželkou, herečkou Kim Basingerovou.

VIDEO: Pozrite si rozhovor s Danielou Hantuchovou o plánoch na rodinu

#deti #Alec Baldwin #otcovstvo #Hilaria Baldwin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...