Miliardová família! Kardashianky zarobili obrovské sumy, dominuje najmladšia

26.03.2019 00:00

Už pred niekoľkými mesiacmi sa objavili správy o tom, že z Kylie Jennerovej bude najmladšia miliardárka, ktorá si úspech a peniaze získala vlastnou prácou a projektmi. Magazín Forbes to potvrdil pred pár týždňami.

Televízna celebrita Kylie Jenner v kreácii Tom...
Televízna celebrita Kylie Jenner v kreácii Tom Ford. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Len 21-ročná Jenner sa vďaka svojej neuveriteľne úspešnej línii dekoratívnej kozmetiky stala vôbec najbohatšou členkou slávnej televíznej rodiny, ktorá si svoju popularitu a pozornosť verejnosti získala na obrazovkách a sociálnych sieťach.

Hoci rodinu Kardashianovcov zvyknú kritizovať za lacnú popularitu a všadeprítomný kalkul, je nutné zároveň dodať, že v rámci biznisu dokázali skutočne veľa. Z kedysi céčkových celebrít sa stali medzinárodne známe tváre a svetové hviezdy. A túto slávu dokázali patrične speňažiť či prepojiť so svojimi projektmi.

Caitlyn Jenner, kedysi Bruce Jenner, má...
Caitlyn Jenner, kedysi Bruce Jenner, má odhadovaný majetok vo výške 100 miliónov dolárov. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

V prípade najmladšej členky Kylie Jennerovej znie až neuveriteľne, že odhady jej majetku sa dotkli sumy miliardy dolárov. Dôvodom je predovšetkým jej kozmetická línia, v ktorej má zároveň väčšinový podiel v akciách a k jej zárobkom sa ešte pridávajú čiastkové reklamné projekty a zmluvy so značkami.

Ako informuje portál JustJared.com, v rodinnom zozname sa na druhom mieste nachádza Kim Kardashian, ktorej hodnota aktivít na trhu sa odhaduje na 350 miliónov dolárov. Tretím v poradí je otec Kylie Jennerovej a otčim Kim Kardashianovej – bývalý olympionik Bruce Jenner, ktorý je dnes už známejší ako Caitlyn Jenner. V pomerne neskorom veku totiž prešiel tranzíciou a je z neho žena. Hodnota jeho majetku sa pohybuje pri sume 100 miliónov dolárov, pričom peniaze pochádzajú z vlastnej reality šou, práv na knihy či verejných aktivít.

Televízna celebrita Kim Kardashian má údajne...
Televízna celebrita Kim Kardashian má údajne majetok v hodnote 350 miliónov dolárov. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Nasleduje Kris Jenner s hodnotou majetku okolo 60 miliónov dolárov a potom jej dve dcéry Khloe a Kourtney Kardashian. Rebríček uzatvára Kendall Jenner, ktorej hodnotu majetku odhadli odborníci na 18 miliónov dolárov. Paradoxne jediná má príjmy skôr z iných aktivít než z tých spojených s reality-šou. Dva roky po sebe bola najlepšie platenou modelkou planéty.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Kim Kardashian #majetok #milión #Kylie Jenner #hodnota #miliarda #miliardári
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes sa zobudíte do pekného rána, pohyb a svieži vzduch pomôžu.
Pracovné nasadenie vám zabezpečí úspech a...

+ Zdravie a výbornú kondíciu využijete tým, že pôjdete darovať krv.
Budete podávať lepšie výkony a potom sa...