Sedemdesiatnička Olivia Newton-John hanblivá nie je! Opaľuje sa nahá

Austrálska speváčka a herečka Olivia Newton-John sa rada opaľuje nahá. Sedemdesiatročná hviezda to prezradila v rozhovore pre magazín Empire.

09.04.2019 08:18
Herečka Olivia Newton-John na archívnom zábere. Foto: ,
Herečka Olivia Newton-John na archívnom zábere.
debata (2)

„Tam, kde žijeme, máme dosť súkromia. Nedávno dosť pršalo, takže keď vyjde slnko, vyzlečiem sa a idem von. Prosím, nikomu nepovedzte, kde bývam,“ vyjadrila sa herečka a dodala, že jediné, čoho sa počas opaľovania obáva, sú hady. „Keďže sa bojím hadov, žijem v nesprávnej krajine. V Austrálii ich máme tony. Spadnú pred vás, ukrývajú sa pod sedadlom…,“ povedala.

Olivia Newton-John začínala ako folková speváčka a v polovici 70. rokov minulého storočia dosiahla úspech s albumami If You Love Me, Let Me Know (1974) a Have You Never Been Mellow (1975). Po filmovom muzikáli Pomáda (1978), ktorý ju preslávil na celom svete, si zahrala v snímkach ako Xanadu (1980), Nebeský pár (1983) alebo Neskrotné kočky (2001). Naďalej sa venuje aj hudbe, pričom za svoju tvorbu získala štyri ceny Grammy. Medzi jej najväčšie hity patria skladby I Honestly Love You, Have You Never Been Mellow, Magic, Xanadu (feat. Electric Light Orchestra) alebo Physical.

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Olivia Newton-John #opaľovanie
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Na cestách bude poľadovica, znížte rýchlosť a zvýšte pozornosť.
Vyhnite sa hádkam na pracovisku a problémy...

+ Postavu máte výbornú, len si ju potrebujete udržiavať stále fit.
Prispôsobte sa pracovnému tempu, nemusíte...