Vodcovi sekty dohadzovala sexuálne otrokyne! Hviezda seriálu Smallville priznala vinu

09.04.2019 09:28
Allison Mack
Americká herečka Allison Mack v pondelok prekvapivo priznala vinu v prípade, v ktorom čelí obvineniam z kupliarstva. Autor: ,

Herečka Allison Mack pôvodne obvinenia odmietala. Teraz sa priznala aj k tomu, že ženy vydierala zverejnením kompromitujúcich fotografií, ak nebudú mať sex s vodcom sekty.

Americká herečka Allison Mack, známa najmä zo seriálu Smallville, v pondelok prekvapivo priznala vinu v prípade, v ktorom čelí obvineniam z kupliarstva a iných nezákonných aktivít v newyorskej sekte NXIVM. Herečka sa priznala, že vodcovi sekty Keithovi Ranierovi, ktorého zadržali agenti Federálneho úradu pre vyšetrovanie (FBI) v marci v Mexiku, pomáhala získavať do spolku nové členky, ktoré potom Ranier zneužíval „sexuálne aj na prácu“. Spolok mal fungovať na základe pyramídovej schémy, kde ženy získavali postup za nábor nových členiek, ktoré platili tisíce dolárov za údajné „sebazdokonaľovacie kurzy“.

Herečka Allison Mack na zábere zo seriálu...
Herečka Allison Mack na zábere zo seriálu Smallville. Autor: © The WB Television Network, The CW Television Network

Tridsaťšesťročná Mack v pondelok pred súdom okrem iného porozprávala o tom, ako dostala od Raniera kompromitujúce materiály na dve ženy vrátane ich fotografií, ktorým sa potom vyhrážala, že tieto informácie aj snímky zverejní, ak nevstúpia do Ranierovej sekty a nestanú sa jeho sexuálnymi otrokyňami.

Herečka, ktorú v súvislosti s jej úlohou v sekte zatkli už pred mesiacom, pôvodne všetky obvinenia odmietala. Teraz pred súdom vysvetlila, že vo väzbe mala čas na sebareflexiu, rozhodla sa ku všetkému priznať, pričom svoje činy už oľutovala a ženám, ktorým spôsobila trápenie, sa chce ospravedlniť.

„Bola som presvedčená, že zámerom Keitha Raniera je pomáhať ľuďom, ale mýlila som sa,“ povedala v pondelok. „Viem, že môžem byť, a aj budem lepším človekom,“ kajala sa herečka na súde. Verdikt v jej prípade majú vyniesť 11. septembra.

#obvinenie #Allison Mack
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Držte sa zaužívaného a neskúšajte momentálne nič nové.
Kúpte si dnes niečo čo vás poteší a neľutujte...

+ Zabudnite dnes na sladkosti a nezdravé potraviny, nechajte si ich na iné dni.
Slušnosť dnes musí byť u vás...