Fešák z One Direction hore bez! Fíha, tie svaly stoja za pohľad

16.04.2019 10:00

Kto by to do neho povedal? Speváka a bývalého člena formácie One Direction Liama Payna budú určite fanúšičky zbožňovať ešte o kúsok viac.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

☀️@coachella

Príspevok, ktorý zdieľa Liam Payne (@liampayne),

Britský rodák sa počas víkendu objavil na známom hudobnom festivale Coachella. Ak niekto očakáva, že spieval, mýli sa. Payne sa prišiel zabávať. A zdá sa, že tak trošku aj provokovať.

Dvadsaťpäťročného speváčka zvečnili na párty, ktorú hostila spoločnosť Mc Donald's a značka PacMac. Ak by práve takto mal vyzerať ambasádor fast-foodového reťazca, jesť by tam asi išiel naozaj každý.

Payne zhodil tričko a pred objektívmi sa predviedol hore bez. Jeho vyšportované telo a pevným brušným svalstvom nešlo prehliadnuť.

Celkom zjavne je so svojou formou spokojný aj samotný spevák. Veď ako inak vysvetliť, že si podobné zábery zavesil aj na svojej oficiálny Instagram. „Coachella,“ napísal len stručne. Ale možno by bolo výstižnejšie, keby pod záberom stálo: „Pozrite sa na tie tehličky, vážení…“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Instagram #Telo #Liam Payne #svaly #Coachella #tehličky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes sa zobudíte do pekného rána, pohyb a svieži vzduch pomôžu.
Pracovné nasadenie vám zabezpečí úspech a...

+ Zdravie a výbornú kondíciu využijete tým, že pôjdete darovať krv.
Budete podávať lepšie výkony a potom sa...