Hviezdy si užívali divoký festival! Prišla Ambrosio či sexy Ratajkowski

15.04.2019 15:23

Už niekoľko rokov je festival Coachella hudobným sviatkom roka v USA. Ale nielen to - je to aj príležitosť pre celebrity, aby si užili zábavu a ponúkli fanúšikom zábery z navštevovaného festivalu.

Na tom tohtoročnom stihli vystúpiť napríklad speváčky Katy Perry, Ariana Grande či napríklad interpret Khalid alebo raper Gucci Mane.

Zoznam účinkujúcich bol naozaj pestrý a dlhý, ale azda rovnaké veľké bolo aj množstvo známych tvárí, ktoré do dejiska festivalu dorazili.

O tom, kto si užil aký koncert, akú párty, kto vypil veľa piva alebo sa obliekol do najsexi kreácie, sa už tradične dalo dozvedieť nielen z bulváru a internetových stránok, ale aj z Instagramu.

Výber hviezdnej úderky na Coachelle si môžete pozrieť aj u nás!

Modelka Hana Cross a fotograf Brooklyn Beckham

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤️❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Hana (@hancross),

Topmodelka Alessandra Ambrosio

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Coachella field of dreams ... ✨ #bulgariaccessories #ad @ingefonteyne

Príspevok, ktorý zdieľa Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio),

Topmodelka Gigi Hadid

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

pre festival with @mcdonalds yesterday❣️fed & hydrated, thanks friends ! ✨

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@gigihadid),

Speváčka Ariana Grande a N'Sync

Herec a dídžej Idris Elba

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

You ready @coachella ?????? I am!!!!! Game face let’s get it.

Príspevok, ktorý zdieľa Idris Elba (@idriselba),

Modelka a herečka Emily Ratajkowski s manželom

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Herečka Kate Bosworth

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Coachellaaaaa Resurrecting my 90’s self except this is a much nicer version c/o Mrs Prada (sorry Contempo Casuals) @miumiu

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Bosworth (@katebosworth),

Herečka Lisa Rinna

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Coachella Bitches.

Príspevok, ktorý zdieľa Lisa Rinna (@lisarinna),

Spevák Justin Bieber a topmodelka Kendall Jenner

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Coachella better be this good this year @kendalljenner

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber),

Speváčka Katy Perry a speváčka Billie Eilish

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

we must protect @wherearetheavocados, beings like her don’t enter our orbit often

Príspevok, ktorý zdieľa KATY PERRY (@katyperry),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zábava #súkromie #sexy #odhalenie #koncert #Instagram #festival #Coachella #celebrity
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekúpte sa v príliš horúcej vode, vášmu srdcu to nespraví dobre.
Dnes ste už spravili dosť, je čas na...

+ Jedlo, ktoré dávate do svojho tela, je výsledkom aj vášho vonkajšku.
Verte svojim pocitom a spoliehajte sa...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk