Cheryl vychováva syna s bývalým! Ako im to ide? Speváčka prehovorila

18.04.2019 00:00

Vyzerala to ako veľká láska, ale pár mesiacov po narodení ich spoločného potomka sa speváčka Cheryl a spevák Liam Payne rozišli. O synčeka Beara sa však starajú spoločne.

Speváčka Cheryl (kedysi známa ako Cheryl Cole)...
Speváčka Cheryl (kedysi známa ako Cheryl Cole) a Liam Payne tvorili pár od roku 2016. Začiatkom júla 2018 oznámili rozchod. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

„Ja som tá prísna, ale Liam nie je,“ citoval britskú hviezdu denník Telegraph. „Liam je skvelý otec, je omnoho miernejší ako ja,“ komentovala speváčka. Hoci sa dvojica rozišla, o starostlivosť o syna sa delia a Cheryl má z toho vraj veľkú radosť.

„Keď máte dieťa, nepohlcuje vás len vlastné ja, nemyslíte neustále na seba. Je vaša zodpovednosť udržovať veci v normále, udržiavať šťastie a zo všetkého urobiť to najlepšie, čo sa dá. Myslím, že nám sa to podarilo,“ pokračovala Cheryl, ktorá bola v minulosti už dvakrát vydatá a vždy prijala priezvisko manželov. Aj preto si ju svet pamätá najmä ako Cheryl Coleovú.

Tridsaťpäťročná celebritná mamička tiež priznala, že syn Bear sa už naučil ako ju obmäkčiť. A údajne mu to vraj vždy funguje. „Ak sa na neho trochu nahnevám alebo mu niečo prikážem, zdvihne rúčky, položí mi ich na tvár a pozrie sa mi priamo do očí, či to naozaj myslím vážne. Pri tom sa mi vždy roztopí srdce,“ podotkla bývalá členka formácie Girls Aloud.

VIDEO: Pozrite si ako sa Katarína Brychtová pripravuje na Veľkú noc

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výchova #otec #matka #Cheryl Cole #Liam Payne #rodič #Cheryl
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...