Herec Maroš Kramár priznal rozvod! S manželkou Natašou sú už od seba

18.04.2019 10:45

Hoci sa o rozvode známej dvojice špekulovalo už pred bezmála rokom a pol, obaja partneri to popierali. Dnes je však už jasné, že herec Maroš Kramár a jeho manželka Nataša sa rozviedli.

Herec Maroš Kramár s manželkou Natašou a dcérou...
Herec Maroš Kramár s manželkou Natašou a dcérou Tamarou na archívnom zábere. Autor: SITA, Marko Erd

Pre denník Nový čas to potvrdil samotný herec, ktorý koncom mesiaca oslávi okrúhle šesťdesiate narodeniny. Jeho polovička rozchod nekomentovala.

Kramár s manželkou Natašou Nikitinovou patrili medzi najstabilnejšie páry slovenského šoubiznisu a to aj napriek tomu, že sa plavovlasému hercovi často pripisovala povaha plejboja a lámača ženských sŕdc.

Sobášili sa v roku 1999 v Lisabone, kde im ako svedkovia stáli Zuzana Belohorcová a Jozef Vajda. Nikitinová porodila hercovi troch potomkov – dcéru Tamaru a synov Timura a Marka.

Kramárovci sa rozvodom zaradili do zoznamu slovenských prominentných dvojíc, ktorých manželstvo sa rozpadlo po pomerne dlhom čase. Podobne sa tak stalo aj moderátorke Alene Heribanovej a jej partnerovi Jozefovi Heribanovi či tiež hercovi Petrovi Kočišovi, ktorý sa po rokoch rozviedol s manželkou Nelou.

VIDEO: Katarína Brychtová hovorí o rodinnej Veľkej noci

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rozvod #manželka #Maroš Kramár #Nataša Nikitinová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ V prvom rade sa dajte dokopy vy, myslite na seba, až potom na ostatných.
Možností je veľa, už len si...

+ Nie všetko bude priaznivo pôsobiť na vaše telo, musíte to sami zistiť.
Všetko sa vám bude robiť lepšie v...