Celine Dion prehovorila o Lady Gaga: Tieto slová si za klobúk veru nedá!

19.04.2019 00:00

Zvykne sa hovoriť, že medzi speváčkami panuje veľká nevraživosť a neustály konkurenčný boj. Speváčka Celine Dion ukázala opačnú stránku.

Speváčka Celine Dion na archívnom zábere z roku...
Speváčka Celine Dion na archívnom zábere z roku 2017. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

V magazíne Time totiž vyšla esej, v ktorej sa kanadská rodáčka rozpísala o svojej kolegyni – speváčke a herečke Lady Gaga. „Milujem Lady Gagu a myslím si, že to je jeden z najväčších hlasov na svete – silný, presvedčivý, vášnivý a citlivý,“ uviedla päťdesiatnička Dion v óde na Gagu.

Jej dôvodom je fakt, že magazín Time zaradil americkú rodáčku a hviezdu hitu Zrodila sa hviezda do zoznamu najvplyvnejších osobností planéty, ktorý je zverejňovaný každoročne práve takto na jar. Dionovú požiadali o komentár kolegyne a ona vraj s nadšením súhlasila.

Speváčka a herečka Lady Gaga na vyhlásení Oscarov.
Speváčka a herečka Lady Gaga na vyhlásení Oscarov. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

„Je to definítivne jeden z najoriginál­nejších umelcov, akých som kedy videla,“ napísala tiež Dion. „Jej umelecké vyjadrenie nepozná hranice, nemá pravidlá. Keď prvýkrát prišla na scénu s jej extravagantným štýlom, nezáležalo jej na tom, čo povedia kritici. Pochodovala do rytmu vlastných bubnov, vedela, že odkaz jej individuality je spôsobom, ako vyjadriť jej vnútornú silu,“ opísala svoje dojmy z 32-ročnej umelkyne jej staršia kolegyňa.

Celine Dion tiež vyzdvihla, ako Lady Gaga podporuje LGBT komunitu a že jej hlas znie nahlas všade tam, kde je potrebný.

VIDEO: Ako sa Katarína Brychtová pripravuje na Veľkú noc?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Lady Gaga #pochvala #Céline Dion #vplyv #esej #Time
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku