Je to oficiálne! Angelina Jolie a Brad Pitt sú už rozvedení

19.04.2019 11:53
Brad Pitt a jeho manželka Angelina Jolie
Herec Brad Pitt a jeho manželka Angelina Jolie na archívnom zábere. Autor:

Americká herečka a režisérka Angelina Jolie a herec Brad Pitt sú už oficiálne rozvedení. Informuje o tom agentúra The Associated Press s odvolaním sa na súdne dokumenty.

Podľa ich údajov sudca John W. Ouderkirk v piatok v Los Angeles rozhodol, že 43-ročná Jolie a 55-ročný Pitt už nie sú viac manželmi.

Angelina sa tiež znovu volá Jolie, a nie Jolie-Pitt. Dvojica bola v rozvodovom konaní od roku 2016. Posledné podmienky rozvodovej dohody sa ešte stále finalizujú. Týkajú sa najmä delenia spoločne nadobudnutého majetku, ale aj starostlivosti o deti.

Angelina Jolie a William Bradley „Brad“ Pitt sa zoznámili počas nakrúcania akčného filmu Pán a pani Smithovci (2005), v ktorom stvárnili titulné postavy. Zasnúbili sa v roku 2012 po siedmich rokoch vzťahu.

V roku 2014 sa zosobášili, a to najprv na súde v Kalifornii, a neskôr na francúzskom zámku Miraval. Tri z detí – Maddoxa pochádzajúceho z Kambodže, Paxa z Vietnamu a Zaharu z Etiópie – si pár adoptoval. V máji 2006 sa im narodila dcéra Shiloh a o dva roky neskôr Jolie priviedla na svet dvojčatá Knoxa a Vivienne. Dvojica sa rozišla v septembri 2016, pričom Jolie vo svojej žiadosti o rozvod ako dôvod rozchodu uviedla neprekonateľné rozdiely.

VIDEO: Ako sa pripravuje na Veľkú noc Katarína Brychtová

#Angelina Jolie #Brad Pitt #rozvod #oficiálne
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sústreďte sa dnes len na seba a na svoje potreby, potrebujete to.
Zabudnite dnes na prácu a riešte...

+ Dnes vás všetko zlé bude obchádzať, máte svoj šťastný deň.
Zabudnite na zábavu, kým nebudete mať svoju...