Manželstvo im nevydržalo! Speváčka Adele potvrdila rozvod s partnerom

20.04.2019 07:22
Speváčka Adele sa predviedla v kreácii...
Speváčka Adele na archívnom zábere. Autor: ,

Svoje súkromie zvyčajne držali v absolútnej tajnosti. Aj o ich svadbe sa médiá dozvedeli až po niekoľkých mesiacoch. Teraz sa speváčka Adele a jej manžel Simon Konecki rozvádzajú.

Tridsaťročná speváčka a o pätnásť rokov starší podnikateľ tentoraz správy potvrdili oficiálne. Urobili tak prostredníctvom speváčkiných hovorcov. „Adele a jej partner sa rozchádzajú,“ znie v stanovisku pre médiá.

„Spoločne sa budú podieľať na výchove ich syna. Ako vždy aj tentoraz žiadajú o rešpektovanie súkromia. Žiadne ďalšie komentáre k celej veci poskytovať už nebudú,“ napísali zástupcovia hviezdy, ktorá patrí medzi najúspešnejšie a najpredávanejšie speváčky súčasnosti.

Dvojica začala spolu randiť v roku 2011. Na vyhlásení cien Grammy v roku 2017 Adele v ďakovnej reči potvrdila, že sa s partnerom vzali. Spoločne vychovávali syna Angela.

Adele preslávil už jej debut s názvom 19, po ktorom nasledovala megaúspešná nahrávka 21. Na nej sa objavila aj balada Someone like you, v ktorej sa vyznávala z pocitov z rozchodu a vychádzala zo skutočného zážitku. Trio doposiaľ vydaných nahrávok zatiaľ uzatvára v roku 2015 vydaný album 25, z ktorého pochádza napríklad hit Hello či When we were young.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rozvod #Adele #manžel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ To čo ste si sami pokazili už späť nevrátite, môžete začať cvičiť.
Výsledky vás potešia, pracujte preto...

+ Buďte pripravený aj na dôchodok, nemusí byť všetko vždy dokonalé.
Neprevážajte tovar na súkromnom aute,...