Lásku pochovali sociálne siete: Kráska z Miss Universe chcela všetko zdieľať!

20.04.2019 10:30

Tvorili pár, potom sa rozišli, potom sa znovu dali dohromady. S krásnou Oliviou Culpo, ktorá v minulosti zvíťazila aj na súťaži Miss Universe, sa partner Danny Amendola rozišiel z prekvapivých dôvodov.

Hráč Národnej futbalovej ligy Danny Amendola a...
Hráč Národnej futbalovej ligy Danny Amendola a jeho partnerka Olivia Culpo. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Hráč amerického futbalu sa vyznal z toho, že medzi ním a jeho partnerkou panoval zásadný rozdiel v pohľade na súkromie. „Verím, že by mala existovať nejaká hranica medzi súkromným životom a sociálnymi médiami. Olivia verila v životný štýl, kde vás všetci pozorujú ako v akváriu. A tento fundamentálny rozdiel v našom vzťahu bol obrovský,“ napísal Amendola, prekvapivo na Instagrame.

Hoci svoj odkaz následne zmazal, americké médiá ho, samozrejme, zaznamenali. Ďalej znel nasledovne. „Olivia si vybrala. Chcela byť poznateľná na internete, zarábať tak v Hollywoode peniaze. Bolo pre mňa ťažké porozumieť tomu, ale musel som sa to veľmi rýchlo naučiť. Myslím si, že tieto sr..ky sú niekedy úplne falošné, niekedy toxické a niekedy môžu byť krásne,“ komentoval 33-ročný športovec.

Amendola zároveň priznal, že spoločne s Culpo zažili aj úžasné chvíle a dokonca pridal aj poznámku o tom, že spolu mali „sku..ne dobrý sex“. Na záver odkazu pridal ešte vetu o tom, že týmto odkazom chcel vyčistiť vzduch, aby bolo každému jasné, že s bývalou Miss USA už netvoria pár. Vraj mu záleží na modelkinom šťastí.

Samotný fakt, že takéto vyjadrenie prišlo na sociálnej sieti, čosi vypovedá. Culpo, ktorá v minulosti randila napríklad so spevákom Nickom Jonasom, sa k nemu zatiaľ nevyjadrila. Ale možno tak tiež čoskoro urobí online. Veľký rozdiel medzi ňou a jej expartnerom Amendolom by sme však zatiaľ nevideli.

VIDEO: Ako trávi Veľkú noc Katarína Brychtová?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rozchod #súkromie #Instagram #sociálne siete #Olivia Culpo #Danny Amendola
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vypnite myseľ a urobte si pár dní voľno a nič neriešte.
Dnes vás v práci určite potrebovať nebudú, nemajte...

+ Nenamáhajte svoje srdce, potrebujete kľudnejší režim ako doteraz.
Všetko je v najlepšom poriadku, nemáte...