Marta Jandová opäť s Bártom! Tentoraz pre ňu režíroval 'darček'

Česká speváčka Marta Jandová má nové video k titulnej skladbe svojho rovnomenného sólového albumu Barvy. Kompletného spracovania klipu sa ujal jej kolega a kamarát, spevák Václav Noid Bárta.

20.04.2019 12:03
Marta Jandová Foto:
Speváčka Marta Jandová.
debata

Rovnomenná skladba z albumu Barvy sa tento týždeň dočkala videoklipu a vychádza ako nový singel Marty Jandovej. V novom videoklipe Barvy má okrem nej opäť jednu z hlavných úloh Václav Noid Bárta.

Zatiaľ čo v predchádzajúcom klipe Milovat sa Bárta predstavil v partnerskej hereckej role s Jandovou, tentoraz sa stal režisérom. Keďže speváčka a dcéra frontmana legendárneho Olympicu len pred pár dňami, 13. apríla, oslávila narodeniny, videoklip sa stal milým symbolickým narodeninovým darčekom. Noid pre videoklip Barvy navyše pripravil scenár a klip i produkčne realizoval až do záverečnej fázy.

„Som šťastná, že so mnou robil klip práva Vašek, pretože spolu máme skvelý vzťah. Páči sa mi jeho snové poňatie piesne, ktorá sa zamýšľa nad ľudským životom. Rodíme sa s kýblikom bielej farby a naše životné udalosti nám tú bielu postupne zafarbujú,“ prezrádza o piesni a klipe Jandová, ktorá má za sebou naozaj úspešný a turbulentný rok.

Vydala svoj prvý sólový album Barvy, odišla na európske turné s Die Happy, zúčastnila sa na televíznej šou Česko Slovensko má talent v úlohe porotkyne, vytvorila klip k vlastnej piesni Milovat a podieľala sa na množstve ďalších projektov.

Začiatkom tohto roka sa spoločne s Václavom Noidom Bártom predstavili tiež v úspešnom halovom hudobnom projekte Rocksymphony, kde v sprievode symfonického orchestra zaspievali rockové evergreeny a zaznela tam i ukážka z albumu Barvy. Aktuálne Jandová pripravuje koncerty s vlastnou kapelou, okrem iného sa predstaví napríklad na festivale Mezi ploty.

debata chyba
Viac na túto tému: #Marta Jandová #singel #video #Václav Noid Bárta

+ Pri chudnutí pomáha veľmi behanie, stačí ak sa tri krát do týždňa premôžete.
Rozlišujte potreby a túžby, aby ste...

+ Zabudnite na večerné vyjedanie, posledné jedlo mávajte o 19 hodine.
S financiami ste nemali nikdy problém,...