Daniel Radcliffe hlási návrat! Koniec Hry je to, čo ho zlákalo

Britský herec Daniel Radcliffe, známy z filmov o čarodejníkovi Harrym Potterovi, sa budúci rok opäť ukáže v hre londýnskeho divadla Old Vic.

02.05.2019 02:00
Daniel Radcliffe Foto: ,
Herec Daniel Radcliffe.
debata

Stvárni jednu z hlavných rolí v diele írskeho dramatika Samuela Becketta Koniec Hry.

Divákom divadla Old Vic sa Radcliffe predstavil už v roku 2017, a to v divadelnej hre Rosencrantz a Guildenstern sú mŕtvi britského autora narodeného v Československu Toma Stopparda. Beckettova „desivá komédia“ Koniec hry sa tu začne hrať vo februári. Spoločne s ňou bude k videniu aj málokedy adaptovaná Beckettova krátka hra Akt bez slov II.

Produkcia Old Vic v nadchádzajúcej sezóne okrem toho opäť spojí herca Matta Smitha a Claire Foy, ktorí boli v prvých dvoch sériách hlavnými hviezdami seriálu The Crown o anglickej kráľovnej Alžbete II., produkovaného streamovacou službou Netflix. Smith a Foy sa opäť predstavia ako životní partneri, hra Lungs ich však prenesie z prostredia Buckinghamského paláca do života obyčajných ľudí.

Podľa agentúry AP ďalej Old Vic v novej sezóne uvedie aj predstavenie A Very Expensive Poison (veľmi drahý jed) britskej autorky Lucy Prebble, ktorá vychádza z vraždy bývalého ruského agenta Alexandra Litvinenka.

debata chyba
Viac na túto tému: #Londýn #divadlo #Daniel Radcliff
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Kalórie spaľujte pomaly, hlavne začnite úpravou svojho jedálnička.
Dotiahnete to ďaleko, ak sa budete snažiť...

+ Na desiatu si dnes dajte sladké ovocie, dodá vám energiu do ďalších činností.
Zoberte si na pár dní dovolenku,...