Štedrá Rita Ora nezabúda na rodinu: Kúpila im luxusný dom v Kosove

12.05.2019 00:00

V hudobnej kariére sa jej mimoriadne darí a za posledný rok sa stihla zaradiť medzi najlepšie zarábajúcich umelcov Veľkej Británie. Na svoju rodinu však Rita Ora nezabúda.

Speváčka Rita Ora v šatách Marc Jacobs s...
Speváčka Rita Ora v šatách Marc Jacobs s dizajnérom osobne. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Speváčka, ktorá sa preslávila niekoľkými hitmi, najnovšie potešila svojich rodičov a investovala nemalú sumu do ich pohodlia. Rozhodla sa totiž kúpiť im luxusný dom vo vilovej štvrti v kosovskej Prištine, odkiaľ jej rodina pochádza.

O tom, že Ora urobila takýto krok, informovala jej vlastná mama Vera Ora. Tá dokonca zverejnila obrázok domu na svojom profile na Instagrame. Ako píše britský Daily Mail, nehnuteľnosť mala údajne stáť 1,5 milióna libier.

Nie je to pritom prvý raz, čo speváčka poskytla rodine prístrešie nad hlavou. Už v roku 2014 tak urobila so svojím londýnskym apartmánom, keďže jej rodina bývala v pomerne maličkom byte ďaleko od centra. „Potrebovali ho oveľa viac ako ja. Veď ja vlastne som skoro stále na nejakom inom mieste,“ narážala na svoj plný pracovný rozvrh a neustále cestovanie medzi európskym a americkým kontinentom.

Speváčka sa viackrát vyznala z lásky a vďaky svojim rodičom, ktorí ako utečenci unikli z násilnosťami zmietaného Kosova. Okrem mamy, otca a dnes medzinárodne uznávanej speváčky Rity rodinu tvorí aj sestra Elena.

Dakota
		Johnson v šatách
		Gucci.
Topmodelka
		Candice Swanepoel v róbe Prabal
		Gurung.
+95Ella Balinska na
		otvorení výstavy Camp:
		Notes...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#dom #rodina #Rita Ora #Kosovo #vďačnosť #mama
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zachovajte si zdravý rozum a nepanikárte zbytočne.
Začnite byť v práci viac nápaditý a kreatívny.
...

+ Neohrozujte svoje zdravie niečím nezmyselným, starajte sa o svoje zdravie.
Začiatok týždňa budete mať...