Prvý manžel vojvodkyne Meghan znovu v chomúte! Vzal si túto dámu

12.05.2019 11:45

O vojvodkyni zo Sussexu, niekdajšej herečke Meghan Markleovej sa toho popísalo v uplynulých rokoch naozaj veľa. Medzi všetkými tými správami však trochu zaniká fakt, že už bola kedysi vydatá.

Producent Trevor Engelson ktorý je bývalým...
Producent Trevor Engelson ktorý je bývalým manželom vojvodkyne Meghan, si vzal svoju snúbenicu Tracey Kurlandovú. Dvojica na archívnom zábere. Autor: Profimedia

Áno, ak ste náhodou túto informáciu v životopise momentálne jednej z najsledovanejších žien planéty prehliadli, vedzte, že v rokoch 2011 až 2013 už bola vydatou dámou. Jej prvým zákonitým partnerom bol producent Trevor Engelson.

Dvojica sa zosobášila na Jamajke, aby sa 18 mesiacov na to rozišla a pred rozvodovým súdom ako dôvody uviedla „neprekonateľné rozdiely“. Engelson sa po dnešnej vojvodkyni stal na čas partnerom televíznej hviezdičky Bethenny Frankelovej a v roku 2017 začal randiť s nutričnou poradkyňou a bohatou podnikateľkou Tracey Kurlandovou.

Hoci Wikipedia píše o dátume ich svadby už v súvislosti s októbrom 2018, podľa najnovších správ amerických médií sa dvojica znovu vzala počas tohto víkendu v Kalifornii. Štyridsaťdvaročný producent a o jedenásť rokov mladšia Kurland zverejnili zábery zo skúšky svadobného obradu a podľa viacerých zdrojov ide o opakovanie sobáša, keďže ten októbrový prebehol v relatívne intímnej a skromnej atmosfére. Nevesta si však želala veľkú a tradičnú svadbu s celou rodinou a množstvom priateľov.

Dvojica si tak povedala áno iba pár dní po tom, čo svetu oznámili zástupcovia britskej kráľovskej rodiny, že vojvodkyňa Meghan sa stala matkou. Svojmu druhému manželovi, princovi Harrymu, porodila synčeka Archieho.

VIDEO: Pozrite si, ako vyzerá šatník vojvodkyne Meghan

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svadba #exmanžel #vojvodkyňa Meghan #Trevor Engelson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa, stále riešite životy druhých a na svoj zabúdate.
Nepremárnite ani sekundu, choďte si za...

+ Neskrývajte sa pred zdravotnými problémami, neutečiete im.
Nebojte sa chýb, na chybách na vždy niečo nové...