Pepa Vojtek je fanúšik futbalu, slovenskému hokeju však neunikol

15.05.2019 16:31
Rocker Pepa Vojtek a jeho manželka Jovanka.
Rocker Pepa Vojtek a jeho manželka Jovanka. Autor:

Český spevák a populárny rocker Pepa Vojtek fandí futbalu.

Líder rockovej kapely Kabát, ktorá sa začiatkom júna predstaví na futbalovom štadióne Tehelné pole, futbal podľa vlastných slov kedysi dokonca aj aktívne hrával.

„To boli časy, keď mi to vek ešte dovoľoval, teraz už som skôr pasívny pozorovateľ, futbal sledujem v televízii a pokiaľ mi to čas dovolí, tak aj naživo. Inak som už, popravde, našiel iné využitie svojho voľného času, než šport. Už sa totiž tak trochu obávam, aby mi to telo ten nápor vydržalo, takže som skôr sledovač športov, než aktívny športovec,“ povedal 53-ročný rodák z Teplíc.

S kolegami z kapely si pritom okrem futbalu občas zapnú aj hokej, najmä počas majstrovstiev. „Ja osobne som síce taký vyťažený, že to moc nestíham, no v kapele tie majstrovstvá, samozrejme, sledujeme," uviedol Vojtek.

"Dokonca pozorujeme jedným okom aj Slovákov, pondelňajší zápas Slovensko – Kanada sme letmo počúvali v reštaurácii. Sedeli sme v miestnosti, kde zrovna nebola televízia, ale počuli sme ohlasy slovenských fanúšikov – fandili do dvoch sekúnd pred koncom a potom z ničoho nič zmĺkli…,“ podotkol pobavene Vojtek. „Je to jeden z mála športov, v ktorom sú obe naše republiky celkom úspešné, takže sa to ani nedá nevnímať,“ uzavrel.

VIDEO: Pozrite si, ako sa bavia fanúšikovia hokeja na Slovensku

#futbal #fanúšik #kabát #Pepa Vojtek
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa a zabudnite na problémy, netrápte sa neustále.
Ak niečo chcete, choďte si za tým, nenechajte...

+ Starosti hoďte za hlavu a vychutnajte si príjemný deň.
Nevyužívajte ľudí okolo seba pre vlastný prospech,...