Čerstvo zasnúbená Skoncová: Zo svadby nechcem robiť veľké haló

Známa moderátorka by si túto udalosť chcela podľa vlastných slov nechať len pre seba. Ako tvrdí, zo svojho súkromia ukazuje na sociálnych sieťach už celkom dosť.

21.05.2019 10:45
Soňa Skoncová Foto:
Modelka a moderátorka Soňa Skoncová.
debata

Slovenská moderátorka Soňa Skoncová túži podľa vlastných slov len po malej svadbe v kruhu rodiny a priateľov. "Nebude to žiadne ‚haló‘, mne osobne sa ani nepáči, keď sa svadba príliš zviditeľňuje, je to predsa intímna záležitosť. Myslím, že zo svojho súkromia ukazujem už dosť, svadbu by som si teda chcela nechať len pre seba,“ vyznala sa čerstvo zasnúbená moderátorka.

Aj keď po svadbe nikdy výrazne neprahla, začína sa na ňu vraj už celkom tešiť. "Nikdy to nebolo také moje, nikdy som si nehovorila, že tieto šaty chcem a chcem už byť nevesta, práveže som to nejako neriešila. Ako modelka som už fotila milión svadobných šiat a nikdy mi to nič nehovorilo,“ priznala atraktívna tmavovláska.

"Teraz, keď som zasnúbená, je to už také iné, trošku sa to zmenilo a ja sa na tú svadbu naozaj teším. No bude to musieť zorganizovať niekto za nás, pretože na tie prípravy nemá ani jeden z nás čas ani nervy,“ zasmiala sa Skoncová.

Manželské spojenie s priateľom Robom Reisom, s ktorým ich spája okrem lásky aj podnikanie v oblasti kozmetiky, oslávia až budúci rok. Aktuálne však plánujú aspoň dovolenku. "Posledný rok a pol sme tvrdo pracovali na spoločnom projekte, zakladali sme v Amerike pod jednou firmou vlastný label paraben free, cruelty free a 100 percent vegan kozmetiky a stálo nás to veľa síl. Ono sa to nezdá, ale je za tým naozaj kus práce, tak sa veľmi teším, že si konečne oddýchneme. V máji mám ešte povinnosti, no v júni pôjdeme do Španielska,“ prezradila 32-ročná rodáčka z Prievidze.

debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #Soňa Skoncová
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Zabúdate sa chrániť pred vetrom, pomôže vám čiapka a šál.
Túžite sa podeliť o šťastie, máte okolo seba...

+ Na zlú náladu nájdete liek v podobe výbornej hudby a kvalitného spevu.
Finančná situácia nie je až taká...