Spice Girls sa veľkolepý comeback nepodaril, Mel B sa ospravedlnila fanúšikom

, 26.05.2019 11:00
Emma Bunton, Melanie Brown, Melanie Chisholm a...
Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Horner a Melanie Chisholm naživo v Dubline. Autor:

Britská skupina Spice Girls v piatok v Dubline odštartovala očakávané comebackové turné. Štvorica, bez Victorie Beckham, sa na koncertné pódium vrátila po siedmich rokoch.

Emma Bunton, Melanie Brown, Melanie Chisholm a Geri Horner sa v dublinskom Croke Park predstavili pred asi 58-tisíc fanúšikmi a fanúšičkami, ktorým zaspievali zmes svojich najväčších hitov. Na koncerte na šatadione Dublin's Croke Park sa zúčastnil aj írsky premiér Leo Varadkar.

A hoci štvrorica svoj návrat promovala vo veľkolepom štýle, realita v Dubline bola celkom iná, aspoň podľa reakcií fanúšikov. Mnohí z nich dokonca koncert opustili kvôli zlej kvalite zvuku a takisto zlým vokálom.

Zo štvorice slávnych „dievčat“ sa však svojim fanúšikom po nevydarenom koncerte prihovorila len jediná z nich, Mel B. „Uvidíme sa v Cardiffe a snáď budú vokály a celkový zvuk oveľa lepšie,“ povedala okrem iného vo videu.

Jej kolegyne, na rozdiel od Mel B, problémy nepriznali a na svojich stránkach poďakovali zverejnením fotografií z koncertu. Napríklad Emma Bunton poďakovala po koncerte za úžasnú noc.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Amazing first night, thank you Dublin #spicegirls #spiceworld

Príspevok, ktorý zdieľa emmaleebunton (@emmaleebunton),

Spice Girls ohlásili návrat na koncertné pódiá v novembri po mesiacoch špekulácií. Zatiaľ majú naplánovaných len 13 zastávok v Írsku a Veľkej Británii, ktoré vyvrcholia 15. júna koncertom na londýnskom Wembley.

Spice Girls vznikli v roku 1994. Na konte majú nahrávky Spice (1996), Spiceworld (1997) či Forever (2000). Po veľkom úspechu si dali v roku 2000 pauzu a znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné. Naposledy sa spolu predstavili na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Spice Girls #Dublin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na kávu zabudnite, zelený čaj vám spraví rovnakú iba zdravšiu službu.
Sami si môžete zato, že nič...

+ Kávu vymeňte za horúci čaj, nebudete mať problémy s trávením.
Len ľútosť vám nepomôže, budete musieť začať...