Fešák Chris Pratt v úlohe Indianu Jonesa? Harrison Ford záhadu rozlúskol

Ford obľúbeného dobrodruha stvárnil v štyroch filmoch a pripravovaný piaty by mali uviesť do kín v roku 2021.

27.05.2019 04:00
Herec Chris Pratt na premiére Jurského parku... Foto: ,
Herec Chris Pratt na premiére Jurského parku nechýbal.
debata

Amerického herca Harrisona Forda už nikto nenahradí v úlohe Indianu Jonesa. Vyjadril sa tak v rozhovore pre televíznu reláciu Today v súvislosti s klebetami, že by ho mal v legendárnej postave vystriedať 39-ročný Chris Pratt.

„Nikto nebude Indiana Jones! Nechápete to? Ja som Indiana Jones. Keď odídem, odíde aj on. Je to jednoduché,“ skonštatoval 76-ročný rodák zo Chicaga. „Je to šialený spôsob, ako to Chrisovi Pineovi povedať. Prepáč, človeče,“ doplnil, pričom žartom zamenil Pratta za Chrisa Pinea.

Prattovo meno sa pritom v súvislosti s rolou spomína od roku 2015, po tom, ako Disney v roku 2013 odkúpil práva na film od Paramountu. V uplynulých rokoch sa stal Pratt jednou z najvyhľadáva­nejších akčných hviezd, keď účinkuje v sérii Jurský svet (2015, 2018) aj marvelovských komiksovkách Strážcovia Galaxie (2014), Strážcovia Galaxie 2 (2017), Avengers: Nekonečná vojna (2018) či Avengers: Endgame (2019).

Ford obľúbeného dobrodruha stvárnil v štyroch filmoch – Dobyvatelia stratenej archy (1981), Indiana Jones a Chrám skazy (1984), Indiana Jones a posledná krížová výprava (1989) a Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky (2008). Pripravovaný piaty film v réžii Stevena Spielberga by mali uviesť do kín v roku 2021 s Fordom v hlavnej úlohe.

debata chyba
Viac na túto tému: #Harrison Ford #Chris Pratt

+ Sklony k alergiám sa môžu prejaviť po uštipnutí hmyzom.
Na depilácii nešetrite a radšej si...

+ Hydratácia je nevyhnutná, nezabudnite na dostatočný príjem vody.
Zdokonaľovanie zručností otvorí dvere k novým...