Nakrúcať s bývalkou? Hoult prezradil, aké to bolo znovu s Jennifer Lawrence!

29.05.2019 00:00

Ak miešate súkromie s prácou, občas sa to nemusí vyplatiť. Najmä, ak potom na pracovisko stretávate svoju bývalú!

Herec Nicholas Hoult.
Herec Nicholas Hoult. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Herec Nicholas Hoult, ktorý je známy napríklad z filmu Mad Max: Zbesilá jazda, sa pri nakrúcaní novinky X-Men: Temný Phoenix, musel takto vyrovnať s prítomnosťou svojej bývalej partnerky – herečky Jennifer Lawrenceovej.

Dvojica tvorila pár v minulosti a zoznámila sa práve pri nakrúcaní jedného z filmov v rámci frančízy X-Men. Na plátne ich postavy tiež prežívajú intenzívne emocionálne spojenie.

„Bolo to ako vrátiť sa do školy po letných prázdninách,“ uviedol Hoult na otázku, ako sa mu nakrúcal s expartnerkou nový film zo série X-Men. Zároveň však dodal, že film má toľko charakterov, že ich spoločných scén bolo pomenej. „Každý z nás bol s niekým iným len pár chvíľ, rozhodne nie celé štyri mesiace nakrúcania,“ vysvetlil.

Herečka Jennifer Lawrence na premiére filmu...
Herečka Jennifer Lawrence na premiére filmu Červená volavka v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Hoult však na svoju expartnerku a ich spoločný vzťah nemá zlé spomienky. Obaja sú pritom momentálne vo vážnych vzťahoch. Hercovi sa dokonca pred vyše rokom, v apríli 2018, narodila prvá dcérka. Jej matkou a Houltovou partnerkou je americká modelka Bryana Holly Bezlaj. Lawrence sa pred časom zasnúbila s galeristom Cookeom Mulroneyom.

VIDEO: Pozrite si najzaujímavejšie vizuálne momenty z festivalu v Cannes!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzťah #film #Jennifer Lawrence #nakrúcanie #Nicholas Hoult
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku