Sestry Buckinghamové opäť spolu! Carmel krstila novinku, spieva o nefunkčnom vzťahu

28.05.2019 16:14
Carmel Paradise
Nový videoklip Carmel Paradise (vľavo) symbolicky uviedla do života Carmelina sestra Celeste Buckingham (vpravo). Autor:

Speváčka Carmel Paradise (vlastným menom Carmel Paradise Buckingham) vydáva svoj prvý singel v tomto roku.

Novinka s názvom Smoke Break vznikla v americkej produkcii v nahrávacom štúdiu v Nashville a videoklip k nej nakrútila Carmel v Bratislave.

Vo svojom prvom tohtoročnom singli Carmel spieva o ľuďoch, ktorí uviazli v nevyrovnanom vzťahu, v ktorom im partner nedáva lásku, akú si zaslúžia. Skladba rozpráva príbeh dvoch ľudí, ktorých vzájomné city nie sú rovnocenné, a jeden z nich je vzťahu odovzdaný oveľa viac než ten druhý. Smoke Break nie je typická balada; jednoznačne však pokračuje v stopách Carmelinho elektronického popu s dôrazom na silné, impozantné refrény.

„Čo je podľa mňa naozaj dôležité si uvedomiť a ja som si to uvedomila, keď som písala Smoke Break, je – že každý z nás si od partnera zaslúži viac, než len útržky jeho pozornosti. Zdravý a funkčný vzťah musí byť rovnocenný, obe strany vzťahu si majú dávať a brať navzájom rovnako. Takže ak pri počúvaní Smoke Break náhodou zistíte, že vaša situácia vám pripomína hlavnú hrdinku nášho klipu, tak je možno načase prehodnotiť váš vzťah,“ opísala Carmel Paradise.

Nový
		videoklip Carmel Paradise
		symbolicky...
Carmel
		Paradise s narodeninovou tortou
		od...
+3Carmel Paradise s
		narodeninovou
		tortou.

Po speváčkinom boku vo videoklipe účinkuje hlavný objekt Carmelinej lásky, ktorý svojej obdivovateľke nevenuje takmer žiadnu pozornosť a len sa s ňou zahráva. Rolu osudového muža si zahral slovenský model a herec Dušan Kajaba, ktorého mohli fanúšikovia v minulosti zachytiť tiež vo viacerých reklamách či videoklipoch (Ego, Dominika Mirgová, Tomi Popovič).

21-ročná speváčka Carmel Paradise aktuálne žije a tvorí v Bratislave. Videoklip bol slávnostne pokrstený v pondelok 27. mája v jednom z bratislavských barov. Symbolicky ho uviedla do života Carmelina sestra Celeste Buckingham. Carmel len pred pár dňami, 21. mája oslávila svoje 21. narodeniny, počas párty ju preto priatelia pri tejto príležitosti prekvapili narodeninovou tortou.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Celeste Buckingham #Carmel Paradise
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nenecháte sa odradiť chladným počasím a vyrazíte na prechádzku.
Výpredaje už pomaly končia, nie je dôvod...

+ Zdravotným ťažkostiam sa postavíte čelom, začnete bojovať a zvládnete to.
Premyslite si ako a kam budete...