Zrada, hnev, narušené vzťahy! Jonas Brothers odhalili tajomstvá ich rozchodu

01.06.2019 00:00

Boli úspešní a milovaní fanúšičkami aj fanúšikmi po celom svete. Ich rozpad v roku 2013 mnohých zaskočil. Skupina Jonas Brothers, ktorú tvoria traja bratia, si prešla dôležitou premenou.

Bratské trio Joe Jonas, Nick Jonas a Kevin Jonas.
Bratské trio Joe Jonas, Nick Jonas a Kevin Jonas.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, STEVE MARCUS

Najmladší z trojice, Nick Jonas, ktorý sa neskôr priznal k tomu, že práve on inicioval koniec hudobnej formácie, priznal v nedávnom rozhovore, že prežíval naozaj ťažké obdobie. „Bál som sa, viete, mal som pocit, že už nikdy so mnou neprehovoria,“ uviedol 26-ročný Jonas podľa magazínu People.

V rozhovore s Tracy Smithovou, z ktorého časopis cituje, sa tiež priznal, že žiadne jednoduché vysvetlenie na rozchod nebolo. „Nazvať to kreatívnymi rozdielmi by bolo príliš zjednodušujúce,“ komentoval Nick Jonas, ktorého popularita stúpla aj vďaka vzťahu a manželstvu s herečkou Priynkou Chopra.

„Mne sa zdalo, že mnoho ľudí stratilo chuť na to, čo sme svetu ponúkali. Začali sme robiť koncerty, ktoré sa dobre nepredávali a robiť hudbu, na ktorú sme neboli obzvlášť hrdí. Chýbalo tam spojenie,“ pokračoval ešte v rozhovore Nick Jonas. Priznal sa však tiež, že keď oznámil bratom, že chce robiť veci sám a netúži viac byť súčasťou rodinnej hudobnej formácie, prišlo sklamanie aj hnev.

„Cítil som sa zradený, nahnevaný, mal som pocit, že celý svet je proti mne. A hnevalo ma najmä, že to prišlo od Nicka, lebo som ho vnímal ako najlepšieho kamoša,“ uviedol v interview Joe Jonas. Obaja starší bratia, Joe a Kevin, však dnes dávajú „benjamínkovi“ Nickovi za pravdu.

Dnes zhodne tvrdia, že pauza, ktorú kapela mala, bola potrebná. Pred pár mesiacmi sa Jonas Brothers vrátili s hitom Sucker, v ktorého videoklipe účinkovali aj ich životné partnerky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rodina #rozpad #konflikt #Nick Jonas #vzťahy #Jonas Brothers
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na lieky, ktoré máte predpísané od lekára, pomôžu vám.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu správneho...

+ Prechladnete, a to len z toho dôvodu, že sa nesprávne obliekate.
Nedôverujte ľuďom, ktorých...