VIDEO Tekelyovú čaká leto na malte, Müllerová bude doháňať zameškané

, 04.06.2019 00:00

Sú dlhoročné kolegyne, ale najmä dobré kamarátky. Moderátorky Emma Tekelyová a Soňa Müllerová sa plánujú vidieť aj v lete. Možno dokonca odídu spolu na samotu!

Kamarátky a kolegyne - moderátorky Emma...
Kamarátky a kolegyne - moderátorky Emma Tekelyová (vľavo) a Soňa Müllerová. Autor: Peter Frolo

Tandem bývalých televíznych hlásateliek sme stretli pred pár dňami na prehliadke Fera Mikloška. Obe boli nadšené novou kolekciou a ocenili aj fakt, že napriek blížiacemu sa letu je čiernobiela. „Možno sa všetci potrebujeme trošku posunúť k tomu minimalizmu. Už sme presýtení,“ uviedla pre TV Pravda Tekeylová.

Na pretras prišla aj téma leto a obe dámy naznačili svoje plány. Müllerová sa po desiatich mesiacoch vysielania Dámskeho klubu v RTVS chystá na dva mesiace prázdnin. „Bude to také moje klasické leto. Chcem dobehnúť to, čo som nestihla za tých desať mesiacov,“ uviedla.

„My kopeme bazén na baráku. Dospeli sme do štádia, že už je tu tak teplo, že bazén musí byť,“ pokračovala zase Tekeylová a s humorom dodala, že jej rodina „bude na malte“.

Vo videorozhovore sa obe moderátorky priznali aj k tomu, že si určite užijú pár dní v lete aj spoločne. Či to bude barbecue? Pozrite si viac v našom videorozhovore nižšie…

GALÉRIA z prehliadky Fera Mikloška

Dizajnér Fero Mikloško predstavil
		v...
Dizajnér
		Fero Mikloško predstavil
		v...
+36Dizajnér Fero Mikloško
		predstavil
		v...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#leto #more #bazén #plány #Malta #Emma Tekelyová #Soňa Müllerová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetky veci budú pomaly plynúť, tak ako ste si naplánovali.
Spoliehajte sa predovšetkým sami na...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...