Z Ivanky Trumpovej a jej muža si robí žarty internet! Zahrajú si v horore?

05.06.2019 08:30
Ivanka Trump a jej manžel Jared Kushner počas...
Ivanka Trump a jej manžel Jared Kushner počas návštevy Buckinghamského paláca. Autor: ,

Rodina amerického prezidenta čelí mnohej kritiky, ale tiež satire a irónii. A niekedy naozaj zaslúžene. Napríklad aj po návšteve Buckinghamského paláca vznikla momentka, ktorá si vyslúžila veľkú pozornosť.

Reč je o zábere Ivanky Trumpovej a jej manžela Jareda Kushnera, ktorí sú poradcami amerického prezidenta Donalda Trumpa. Reportér ich zachytil na momentke, kde stoja za oknom a doslova „čumia“ priamo do objektívu s podivným neemotívnym výrazom na tvári.

Po zverejnení záberu sa internetom okamžite začali šíriť vtipné koláže alebo komentáre na adresu manželov, ktorí spoločne so svojím otcom pricestovali v pondelok na návštevu Veľkej Británie. „Takto vyzerajú Kvety v podkroví,“ napísal jeden z užívateľov na Instagrame s narážkou na slávny román o väznených deťoch. Ďalší zase pridal poznámku, že „nevedel, že začali nakrúcať remaku filmu Žiarenie“ (slávneho hororu od Stanleyho Kubricka).

Americký prezident Donald Trump a prvá
		dáma...
Americký
		prezident Donald Trump a prvá
		dáma...
+4Americký prezident
		Donald Trump a prvá
		dáma...

Fotografia však neunikla ani pozornosť režiséra Jordana Peela, ktorý má na konte horory Uteč! a My. „S týmto obrázkom a videom zo študentského klubu ku mne prichádza prekvapivo veľa inšpirácie,“ napísal Peele s humorom o náznakoch, že by podobný záber mohol byť inšpiráciou na ďalší hororový film. Jeden z užívateľov mu však odpísal, že „tento film fakt nechceme, ok“.

Trumpovský klan sa počas návštevy stretol s kráľovnou Alžbetou II., jej synom Charlesom a manželkou Camillou, ako aj princom Williamom a jeho manželkou Kate. Posledná menovaná dvojica však údajne nechcela pózovať s pozvaným americkým prezidentom na oficiálnom zábere.

Stretnutiu sa úplne vyhol princ Harry a jeho manželka Meghan. Britské médiá riešili pred príletom prezidenta tiež kauzu okolo vyjadrenia Donalda Trumpa, podľa ktorého mal Meghan nazvať „odpornou“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

It’s gonna be the biggest horror movie of the summer

Príspevok, ktorý zdieľa Matt Friend (@matturdaynightlive),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

The new Get Out movie looks terrifying. #getout #trump #movies #scarymovies #horror #ivankatrump #jaredkushner #queenelizabeth #katemiddleton #royals

Príspevok, ktorý zdieľa Laura (@lauratally),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#trump #trumpmemes #ivankatrump #jaredkushner #resist #dumptrump

Príspevok, ktorý zdieľa Wefail (@wefail_),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

The Shining 2.0: The London Edition #theshining #jacknicholson #gradytwins (: Getty Images)

Príspevok, ktorý zdieľa Francine (@francineknowsbest),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#internet #horor #irónia #posmech #Jordan Peele
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku