Geissenovci a ich svojrázne manželstvo: Čo na sebe navzájom neznášajú?

11.06.2019 15:40
Geissenovci
Carmen a Robert Geissenovci - milionársky párik. Autor:

Carmen (54) a Robert Geissenovci (55) to spoločne ťahajú už dlhé roky.

Ale ako priznala slávna milionárka v rozhovore pre magazín OK!, slabé chvíľky vo vzťahu majú aj oni, podobne, ako každý pár. Carmen napríklad neznáša absolútnu presnosť svojho manžela: „Keď povie o 13.00, je tam o päť minút skôr, ja o 15 minút neskôr. To ma hnevá, okamžite si skočíme do vlasov. A jeho strašne hnevá to, že stále chodím ku kaderníčke alebo že nakupujem topánky. O jeho posadnutosti autami ani nehovorím.“

Aj z týchto maličkostí vyplývajú pomerne časté hádky manželov, ktoré Carmen nijako netají. „Človek má dni, kedy si hovorí: ‚Je to s ním strašné, končím.‘ Alebo kričí: ‚Tak sa so mnou daj rozviesť.‘ Či: ‚Nechám sa rozviesť.‘.“

Následne sa však u nich atmosféra zasa vyjasní a svojrázny párik pokračuje tam, kde prestal. V reality šou Geissenovci – Ťažký život milionárov sa pravidelne objavovali aj ich dve ratolesti, dcéry Shania a Davina, z ktorých sa medzičasom už stali tínedžerky – jedna má štrnásť a druhá šestnásť rokov. „Vyrástli a majú vlastné hlavy. Ale stále máme spolu veľmi blízky vzťah. Pomaly však žijú svoje vlastné životy. Shania je umelecky nadaná, chce byť modelkou alebo herečkou. Ale možno sa vyberie aj v stopách Roberta. To si viem predstaviť aj pri Davine,“ opísala Carmen.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Robert Geiss (@robertgeiss_1964),

Svojrázni milionári sa pred oltár postavili v roku 1994, predtým však spolu už niekoľko rokov randili.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Geissenovci – Ťažký život milionárov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Žalúdok máte ako na hojdačke, zachovajte pokoj nejde o chorobu.
Nájdete na svojom účte bohatú odmenu od...

+ Pitie kávy na prázdny žalúdok vám nespraví dobre, hľadajte toaletu.
Zmena letenky vás môže...