Slová herca slávnej manželke pred kamerami: Traumatizuješ nášho syna!

13.06.2019 00:00

Vyzerajú ako idylický pár. Dvojica Jason Sudeikis a Olivia Wilde sú spolu už niekoľko rokov a vychovávajú aj dve ratolesti. Nedávno si však začali vyčítať rodinné záležitosti v priamom prenose.

Herečka Olivia Wilde na akcii InStyle Max Mara...
Herečka Olivia Wilde na akcii InStyle Max Mara Women In Film Celebration. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Samozrejme, išlo skôr o humornú scénku ako skutočnú hádku pred kamerami. Wilde a Sudeikis sa totiž ocitli v šou moderátorky Ellen DeGeneresovej a medzi sebou si začali vymieňať názory o výchove.

„Chcem využiť túto príležitosť a pred kopou ľudí v štúdiu sa ťa opýtať, prečo neustále traumatizuješ nášho syna v zábavných parkoch,“ opýtal sa Sudeikis svojej polovičky pred kamerami. „Toto je dôležité. Toto je niečo, o čom som chcel hovoriť už dlho,“ vyhlásil herec. Následne už s humorom pokračoval, že spoločne s partnerkou vzali kedysi synčeka Otisa do Disneylandu, kde absolvovali niekoľko atrakcií.

Herec Jason Sudeikis a jeho snúbenica Olivia...
Herec Jason Sudeikis a jeho snúbenica Olivia Wilde (v kreácii Elie Saab). Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Následne herec ukázal fotografiu všetkých troch, na ktorej sa malý chlapec pozerá vydesene do objektívu. Rovnako vydesená je však aj herečka Olivia Wilde. To vyvolalo v štúdiu salvy smiechu a diváci následne pochopili humornú scénku medzi partnermi.

Herečka sa priznala, že tento zážitok patrí medzi najtraumatickejšie aj pre ňu samotnú. Synček totiž údajne ledva dosiahol potrebnú výšku a váhu, aby sa zúčastnil na jazde na veľkej húsenkovej dráhe.

„Bála som sa, že vypadne zo sedadla. Nikdy v živote som nebola taká vydesená,“ priznala sa Wilde, ktorá vraj synovi nechcela najprv odoprieť tento zážitok. Následne však svoje rozhodnutie ako matka ľutovala. Jej partner si však z nej robí dodnes pre to žarty.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#deti #výchova #strach #Olivia Wilde #Jason Sudeikis
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...

+ Ak potrebujete deň sami pre seba, urobte si ho.
Nový týždeň, nové úlohy a práca, začnite na tom...