Kristína so smiechom: Treba niečo robiť, aby sme s manželom vyzerali pekne a mlado

14.06.2019 16:00
Kritína
Speváčka Kristína. Autor:

Slovenská speváčka Kristína v týchto dňoch plánuje so svojím manželom a manažérom Mariánom Kavuličom letnú dovolenku.

„Chcela by som ísť na nejakú peknú cestu, ktorá by ma inšpirovala a bavila, takže si vyberáme,“ prezradila. „V júli máme vyhradených zopár dní na oddych, aj chlapci z kapely chceli ísť s rodinkami niekam preč. Už si teraz len vybrať kam… Osobne ma veľmi láka Bali, no tam asi toto leto nepôjdeme,“ uviedla Kristína, ktorá počas letných mesiacov pre pracovné povinnosti na dovolenky zvyčajne takmer vôbec nechodí. „V lete sa toho vždy veľa deje, veľa pracujeme, no tento rok sme si povedali, že chceme aj voľno a na dovolenku pôjdeme. Minulé roky sme to nevyvažovali, tak vyvažujeme teraz. Aby sme vždy vyzerali pekne a mlado a aby sme mali veľa energie,“ zasmiala sa 31-ročná Svidníčanka.

V ostatných mesiacoch sa známa interpretka miesto intenzívneho koncertovania venuje skôr tvorbe. „Mám pocit, že po minulé roky som ani nemala čas nič tvoriť. Vo voľnom čase som sa len dostávala z toho, ako sme vkuse cestovali a koncertovali. Teraz sa to tak zoptimalizovalo a je to úplne super, aj keď stále je toho celkom veľa,“ poznamenala Kristína. „Na festivaloch síce veľmi nevystupujem, na tie ma nikdy veľmi nevolali – asi tým, že naše festivaly sú zamerané skôr na rockovú alebo alternatívnu hudbu a pop je na nich zastúpený len málinko, ale nesťažujem sa. Stále je pre koho spievať, stále toho máme dosť a veľa cestujeme. Ja si myslím, že vám ten život vždy dá toľko, koľko viete zvládnuť,“ podotkla speváčka.

Speváčka Kristina s manželom Mariánom Kavuličom.
Speváčka Kristina s manželom Mariánom Kavuličom. Autor: David Duducz

Album podľa vlastných slov zatiaľ nechystá. „Robím to tak pocitovo, postupne. Píšem si, tvorím, robíme nové skladby. Záleží asi od človeka – takí rockeri to podľa mňa majú tak, že prídu s hocičím a nerobia si z toho hlavu… Ja robím inú hudbu a navyše som žena a ženy sú v tomto podľa mňa iné. Inak vnímame veci, viac srdcom ako hlavou a potrebujeme sa do tej tvorby viac zahĺbiť,“ uzavrela Kristína.

#Kristina #Marián Kavulič
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si dnes pozor na dôležité rozhodnutia v oblasti zdravia.
Zmena vám nezaručí aj úspech, avšak to...

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky u akýchkoľvek lekárov.
Veci musíte mať plno pod kontrolou, vtedy...