Ramosova nevesta šatami uchvátila Sevillu! A prekvapila čiernou kyticou

16.06.2019 08:14
Sergio Ramos
Hráč Realu Madrid Sergio Ramos a moderátorka Pilar Rubio po obrade v katedrále v Seville. Autor: ,

Pilar Rubio sa konečne dočkala! Po siedmich spoločných rokoch sa v sobotu stala manželkou futbalistu Realu Madrid Sergia Ramosa (33).

41-ročná herečka a moderátorka, ktorá už futbalistovi stihla porodiť tri ratoleti, sa pani Ramosovou stala počas obradu v katedrále v španielskej Seville. Po obrade, okolo pol ôsmej večer, mladomanželia pózovali pred katedrálou, pred fotografmi si vymenili dva mladomanželské bozky, ktorým sa prizerali stovky fanúšikov.

Manželka Sergia Ramosa Pilar Rubiová po...
Manželka Sergia Ramosa Pilar Rubiová po svadobnom obrade v Seville. Autor: SITA/AP, Antonio Pizarro

41-ročná rodáčka z Madridu sa pred oltár postavila vo veľkolepej róbe, ktorá obopínala jej ukážkovú postavičku. Biela látka bola posiata drobnými perličkami, šaty dopĺňala aj úchvatná vlečka, ktorá nevestu zdobila počas jej príchodu do katedrály. Rovnako ako šaty aj vlečka a závoj boli posiate perličkami.

Moderátorka  Pilar Rubio po obrade v
		katedrále...
Hráč
		Realu Madrid Sergio Ramos a
		moderátorka...
+6Hráč Realu Madrid
		Sergio Ramos a
		moderátorka...

Zaujímavým detailom bola jej svadobná kytica – tvorili ju čierne kvety. „Nechcem byť tradičná nevesta,“ vyjadrila sa moderátorka pred časom pre magazín Hola. Nevestu ku katedrále priviedol jej otec Manuel, Ramos prišiel v sprievode mamy Paqui Garcie. Jej outfit dopĺňal nápadný čierny závoj, ktorý patrí k andalúzkej tradícii.

Hráč Realu Madrid Sergio Ramos  s mamou,  Paqui...
Hráč Realu Madrid Sergio Ramos s mamou, Paqui Garcia , prichádzajú do katedrály v Seville. Autor: SITA/AP, Antonio Pizarro

Na následnú párty, ktorá sa konala na farme La Alegría, ktorá je v Ramosovom vlastníctve, bolo pozvaných 400 až 500 hostí. Ako informovali pred svadbou médiá, okrem španielskej speváčky Niny Pastori mala na svadbe vystúpiť kapela AC/DC. Jej súkromný koncert mal Ramosa stáť milión eur. Tento plán však napokon nevyšiel a hosťom zahrala skupina Europe. O menu pre svadobčanov sa postaral šéfkuchár Dani Garcia, ocenený troma Michelinskými hviezdami, reštauráciu vlastní v Marbelle.

David Beckham a Victoria prichádzajú na svadbu...
David Beckham a Victoria prichádzajú na svadbu Sergia Ramosa v katedrále v Seville. Autor: SITA/AP

Ako informoval magazín Hola ešte pred svadbou, hostia dostali jasné pokyny, akým farbám oblečenia sa majú počas svadby vyhnúť – medi tými „zakázanými“ mali byť ružová, oranžová, biela, zelená a červená. Pritom módna návrhárka Victoria Beckham, ktorá prišla na podujatie spolu s manželom Davidom, si obliekla biele šaty z vlastnej kolekcie posiate jemným čiernym vzorom, ku ktorým si obula lodičky výraznej ružovej farby. V šatách z identickej látky sa pred časom na verejnosti ukázala ešte tehotná vojvodkyňa Meghan.

Princ Harry a vojvodkyňa  Meghan na oslavách...
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na oslavách Dňa Britského spoločenstva národov vo Westminsterskom opátstve. Autor: Reuters, POOL

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svadba #Sergio Ramos #Pilar Rubio
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Kávu vymeňte za horúci čaj, nebudete mať problémy s trávením.
Len ľútosť vám nepomôže, budete musieť začať...

+ Prečistite si svoje myšlienky, a prídete nato čo skutočne potrebujete.
Začnite končene využívať svoj...