Krásna Cara priznala konečne lásku ku kolegyni Bensonovej: Tu je dôvod!

19.06.2019 00:00

Pár dní už je oficiálne potvrdený vzťah herečky Ashley Bensonovej a modelky a herečky Cary Delevingneovej. Niežeby sa o ňom v šoubiznise nevedelo, no tentoraz sa hrdo ku svojej láske prihlásila sama modelka.

Modelka a herečka Cara Delevingne v kreácii...
Modelka a herečka Cara Delevingne v kreácii Balmain. Autor: SITA/AP, Donald Traill

Delevingne tak urobila na Instagrame, kde zverejnila záber bozku s Bensonovou, ktorý dvojica zdieľala vo filme Her smell. V čase nakrúcania sa údajne začal aj ich spoločný vzťah. Keď sa modelky následne portál E!News.com opýtal, prečo sa rozhodla verejne svoj vzťah zdieľať, odpovedala jasne.

„Neviem, možno preto, že je Pride, že to je päťdesiat rokov od momentu, čo sa udiali nepokoje v Stonewall (pozn. redakcie: datujú sa ako štart hnutia gayov a trasgender osôb za rovnaké práva). A bude to aj naše prvé výročie, čo sme spolu. Takže, prečo nie,“ komentovala pre portál 26-ročná topmodelka a herečka.

Herečka Ashley Benson (vľavo) si zapózovala na...
Herečka Ashley Benson (vľavo) si zapózovala na akcii TrevorLIVE s modelkou Georgiou May Jaggerovou. Autor: SITA/AP, Donald Traill

Dvojica sa spolu objavila aj na pondelňajšej akcii TrevorLIVE v New Yorku, kde si britská rodáčka Cara prevzala cenu Hero Award. Na červenom koberci pózovala síce sama, ale v zákulisí šou sa už tisla ku svojej rovnako príťažlivej životnej partnerke.

V minulosti bola priateľkou známej modelky napríklad aj hudobníčka St. Vincent či herečka Michelle Rodriguez.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#PRIDE ❤️❤️ @ashleybenson

Príspevok, ktorý zdieľa Cara Delevingne (@caradelevingne),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#láska #Cara Delevingne #Instagram #Ashley Benson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku