To bol trapas! Gillian Anderson a jej zdesenie pri pohľade na kráľovnú Alžbetu

24.06.2019 16:00

Kráľovná Alžbeta II. svojou prítomnosťou poctila zápas v konskom póle vo Windsore.

Panovníčka bola pred objektívmi neprehliadnuteľná vďaka výraznej magentovej farbe, ktorú na podujatie zvolila. Pofukujúci vietor sa však postaral o mierny trapas, pod ktorý sa nechtiac podpísala japonská hudobníčka Yoskiki, ktorá stála tesne za kráľovnou. Okolo krku mala totiž prehodený dlhý čierny šál, ktorý vietor „zavial“ presne do tváre Alžbety II. Zdesenie či údiv ľudí stojacich v jej blízkosti bol značný, čo sa dá vyčítať aj zo zverejnených záberov.

Herečka  Gillian Anderson sa s hrôzou prizerala...
Herečka Gillian Anderson sa s hrôzou prizerala trapasu japonskej hudobníčky Yoskiki, ktorej šál zasiahol tvár panovníčky. Autor: Profimedia

Na podujatí sa zúčastnila aj herečka Gillian Anderson, ktorá stála tesne vedľa kráľovnej. Aj na tvári 50-ročnej niekdajšej hviezdy seriálu Akty X sa dal vyčítať údiv až zdesenie, keď sa celkom zblízka prizerala tomuto trapasu japonskej hudobníčky.

Herečka  Gillian Anderson sa s hrôzou prizerala...
Herečka Gillian Anderson sa s hrôzou prizerala trapasu japonskej hudobníčky Yoskiki, ktorej šál zasiahol tvár panovníčky. Autor: SITA/AP, Steve Parsons

Kráľovná je zrejme na podobné „prešľapy“ ľudí vo svojom okolí zvyknutá, tento moment nechala jednoducho iba „odznieť“ a spokojne odkráčala so svojím štýlovým klobúčikom na hlave ďalej.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Alžbeta II. #Gillian Anderson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Strážte si to čo máte najcennejšie, nenechajte si to nikým vziať.
Nepanikárte ak niečo neviete,...

+ Doprajte si dostatok spánku a odpočinku, potrebujete ho.
Nie je nič čo by ste nedokázali ak sa preto...